ایران دهکده
021 44 44 73 58

تور ارمنستان فروردین 96+ قیمت هتل و پرواز (نقد و اقساط)


همه روزه | اعتبار پکیج تا 1396/01/13
قیمت تور
از 1,450,000 تومان
برای قیمت دقیق و اطلاع از شرایط خرید قسطی این تور با کانتر مربوطه تماس بگیرید.

 

 

 برای مشاهده عکس ها و موقعیت هر هتل بر روی نام آن کلیک کنید

کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال

یک تخته

دو تخته

خدمات هتل

درجه

نام هتل

ردیف

1450000

1900000

1450000

BB

3

NUR ARMENIA تور ارمنستان با هتل

1

1615000

2280000

1620000

BB

3

SHIRAK تور ارمنستان با هتل

1

1645000

2270000

1650000

BB

3TOP

SILACHI تور ارمنستان با هتل

2

1855000

2720000

1860000

BB

4

FORUM تور ارمنستان با هتل

3

2050000

3085000

2050000

BB

4

PARIS تور ارمنستان با هتل

4

2065000

3150000

2070000

BB

5

HILTON تور ارمنستان با هتل

5

2155000

3330000

2160000

FB

5

NATIONAL تور ارمنستان با هتل

6

1590000

3290000

2350000

BB

5TOP

MARRIOTT تور ارمنستان با هتل

7

جاذبه‌ها

ارمنستان کشوری آسیایی کوچک است با مردمانی مهربان، میهمان نواز و صلح پذیر  که پایتخت آن شهر ایروان است که تنها مقصد گردشگری این کشور برای تور ارمنستان بوده و شهری آرام و دنج پر از جاذبه های دیدنی که از جمله ی آنها معبد گارنی، کلیسای گغارت، دریاچه سوان، گاسگاد(هزار پله)، شهر اشتاراک، تساخکازور(دره گلها) و ده‌ها مکان دیگر می باشد که می توانید لیست کامل آن را در جاذبه های ارمنستان  ببینید.

 

 

بهترین جاذبه های گردشگری برای تور ارمنستان

برترین جاذبه های ارمنستان را در اینجا ببینید...

معبد گارنی در ارمنستان

کلیسای گغارت در ارمنستان

 شهر اشتاراک ارمنستان

 دره گل ها در ارمنستان

 بنای یادبود قتل عام ارامنه

برای مشاهده سایر جاذبه های گردشگری ارمنستان در تور ارمنستان اینجا کلیک کنید.

اطلاعات حرکت
تور ارمنستان فروردین 96+ قیمت هتل و پرواز
سفر 4 روزه (4 روز و 3 شب)

محل حرکت: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

همه روزه | اعتبار پکیج تا 1396/01/13 (همه روزه- با کانتر چک شود)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیمایی ماهان
لوازم ضروری
پاسپورت(6 ماه اعتبار)
لوازم پیشنهادی
دوربین عکاسی
دارو و لوازم شخصی
خدمات

 

خرید اقساطی تور ارمنستان

ایران دهکده مفتخر است به عنوان بزرگترین ارائه دهنده تورهای اقساطی در کشور، انواع متقاوتی از شرایط اقساط را با سود 2 و یا 3 درصد ماهیانه ارائه دهد.این شرایط با توجه به شغل صاحب چک و نیز مجموع مبلغ تور شما و همراهانتان متفاوت است. راهنمایی:

1. ابتدا با توجه به مجموع مبلغ تور خود و همراهانتان و نیز با توجه به شغل دارنده چک، از جدول زیر تعیین کنید مشمول کدام شرایط هستید.

2. شرایط و مدارک لازم مرتبط با خود را با دقت کافی در ادامه مطالعه نمایید.

 

مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
تا 15 میلیون تومان

اگر چک ندارید و یا چک مربوط به شهرستان ها می باشد میتوانید با وثیقه طلا خرید اقساطی نمایید.

نحوه پرداخت:

از دم قسط، بین 3 تا 10 ماه و با سود ماهانه 2 درصد

مدارک لازم:

طلا به ارزش میزان بدهی خود(قیمت تور به علاوه بدهی ماهانه 2 درصد)

مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
تا 2 میلیون تومان (فقط کیش و مشهد)

اگر کارمند دولت نیستید و مجموع مبلغ تور شما کمتر از 2 میلیون تومان است

نحوه پرداخت:

از دم قسط (فقط کیش و مشهد)، پرداخت تا 5 ماه و با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

ارسال نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، آدرس و کدپستی و تلفن منزل و محل کار و تصویر پرینت سه ماه اخیر از چک خود به شماره 09305130294 از طریق تلگرام

2 تا 20 میلیون تومان

اگر کارمند دولت نیستید و مجموع مبلغ تور شما بیشتر از 2میلیون تومان است.

نحوه پرداخت:

50 درصد کل مبلغ نقد و 50 درصد مابقی اقساط، بین 4 تا 9 ماه با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

چک های اقساط(فقط و فقط از شهر تهران) + پرینت حساب 3 ماهه اخیر + کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حساب

نکته:

چک باید از بانک های معتبر شهر تهران باشد و چک موسسات و یا چک شهر های دیگر قابل قبول نیست.

مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
تا 8 میلیون تومان

اگر شما و یا یکی از آشنایانتان کارمند دولت(دادگستری، شهرداری،وزارت خانه، فرهنگیان، بانک ها و..) در تهران یا شهرهای اطراف تهران هستید و مجموع هزینه تور شما تا 8 میلیون تومان است.

نحوه پرداخت:

4 میلیون از کل مبلغ اقساط می شود حداکثر در 10 ماه و باسود ماهیانه 2 درصد(اگر هزینه کل شما کمتر از 4 میلیون باشد از دم قسط می شود)

مدارک لازم:

یک برگه چک ضمانت + چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ آخرین فیش حقوقی مهرشده + آخرین حکم استخدامی یا بازنشستگی+ قبض آب یا برق یا تلفن به نام شخص و یا کپی اجاره نامه محل سکونت

8 میلیون تومان به بالا

اگر شما و یا یکی از آشنایانتان کارمند دولت(دادگستری، شهرداری،وزارت خانه، فرهنگیان، بانک ها و..) در تهران یا شهرهای اطراف تهران هستید و مجموع هزینه تور شما بیش از 8 میلیون تومان است. می توانید یکی از دو نحوه پرداخت زیر را انتخاب کنید.

نحوه پرداخت:

4 میلیون از کل مبلغ اقساط می شود حداکثر در 10 ماه و باسود ماهیانه 2 درصد(اگر هزینه کل شما کمتر از 4 میلیون باشد از دم قسط می شود)

مدارک لازم:

یک برگه چک ضمانت + چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ آخرین فیش حقوقی مهرشده + آخرین حکم استخدامی یا بازنشستگی+ قبض آب یا برق یا تلفن به نام شخص و یا کپی اجاره نامه محل سکونت

نحوه پرداخت:

50درصد کل مبلغ نقد و 50درصد اقساط، بین 4 تا 9 ماه و با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حساب

نکته:

چک باید از بانک های معتبر و از بانک های شهر تهران و یا شهرهای اطراف آن باشد.چک موسسات مالی قابل قبول نیست

دونکته خیلی خیلی مهم:

 • چک باید از بانک های معتبر باشد و چک موسسات مالی قابل قبول نیست.
 • اگر چک ندارید و یا قصد دارید به هر میزان که میخواهید از دم قسط سفر کنید و یا چک شما مربوط به شهرستان ها می باشد میتوانید از وثیقه طلا استفاده کنید. میزان وثیقه طلا باید برابر با بدهی شما به ما باشد و در این حالت نیازی به چک و سایر مدارک نیست.

 

شرایط و مقررات مهم

بهترین مراکز خرید ارمنستان در تور ارمنستان

معتبرترین مراکز خرید ارمنستان را در اینجا ببینید...

مراکز خرید ارمنستان

 

مراکز خرید ارمنستان در تور ارمنستان

 

مراکز خرید ارمنستان

مراکز خرید ارمنستان در تور ارمنستان
 

آشنایی با سوغاتی های ارمنستان، ایرانی ها از تور ارمنستان چه سوغاتی هایی می آورند؟ از کجا سوغاتی تهیه کنیم؟ اینجا کلیک کنید...

 

 برای مشاهده سایر مراکز خرید ارمنستان در تور ارمنستان اینجا کلیک کنید.نظرات مسافران درباره سفر به ارمنستان

 

-بختیاری: ارمنستان کشور بسیار زیبا و خوبی برای سفر است.پیشنهاد می کنم قبل از سفر به تور ارمنستان بدونید که از سفرتان چه می خواهید پرس و جو ومطالعه کنید  تا به شما خوش بگذرد.

-پرنیا پورمند: تور ارمنستان  خیلی هم خوبه. نکته مهمش اینه که مردم ارمنستان با ایرانیها خیلی خوب هستند.

-خلیلی: من با ماشین شخصی خرداد ماه به ارمنستان سفر کردم با خانواده بودم واقعا لذت بردم و تصمیم داریم اخر اسفند بریم ترکیه بعد بریم ارمنستان و تاجیکستان و ادربایجان و برگردیم و به شما هم تاکید میکنم بروید تو اینجور سفر ها به هزاران دلیل کمی یاد بگیریم به حقوق دیگران احترام بگزاریم دوم فرهنگ رانندگی خود را بالا ببریم و سوم با فرهنگ مردم کشور های دیگه اشنا شیم و به فرهنگ شون احترام بگزاریم ولی اگه بلد راه نباشید بهترین راه براتون تور ارمنستان هستش.

-علیرضا: تور ارمنستان یک چیز دیگریست هزینه سفر به ارمنستان به مراتب پایین تر از آذرباییجان هستش.در ارمنستان برای ما ایرانی ها بیشتر ارزش و احترام  قائل هستند ولی آذرباییجان به هیچ وجه! خودشون رو نژاد برتر میدونند.

-مرتضی: من نوروز 95 را با خانواده به تور ارمنستان رفتم و خیلی بهمان خوش گذشت. خیلی دوست داشتم نوروز به شیراز و اصفهان خودمون برم ولی می دونین که سفر نوروزی به این شهرها یه جور هدر دادن وقت و هزینه است زیرا هم هتل پیدا نمی شه و هم همه چی گرونه و آدم از ترافیک کلافه می شه. ارمنستان کشور کوچک، تمیز و فوق العاده آرام و بدون استرسی است هیچکی تو خیابوناش عجله نداره از بقیه سبقت بگیره و واقعا" رفتارهایی از مردمش دیدم که کلی برای خودمون و ایران متاسف شدم فرهنگ رانندگی بسیار بالا، احترام به دیگران و خوشرویی بی نهایت زیاد و در کل کمتر کسی به فکر کلاهبرداری از مسافرین و توریستها خصوصا" ایرانیها ست.

-زهرا: کشورهایی مثل ازبکستان، ارمنستان، ترکمنستان، سودان، الجزایر، اتریش و کلمبیا بسیار دیدنی هستند.

-محسن: اگه با تور ارمنستان تشریف می برید که معمولا موقعیت هتل خیلی مهم نیست چون خودشون میبرن و میارن اما اگه خودتون انفرادی تشریف میبرید سعی کنید تو همون منطقه مرکز شهر هتل بگیرید هم نیازی به تاکسی سواری ندارید هم راحت تر رفت و امد میکنید هزینه اتوبوس هم 100-150 درام هستش. رستورانهای خیابان تومانیان روهم بهتون پیشنهاد میدم.

زیبا: سلام بنده باهزینه بسیار اندک به تور ارمنستان رفتم و باورتون نمیشه که ازانتالیا بیشترخوش گذروندم خیلی جاهای دیدنی و تفریحی خوبی داره.

-مسعود: پیشنهاد من این است قبل از سفربه تور ارمنستان اطلاعات کافی ومطالعه راجع به نوع غذا، مراکز خرید،زبان،محصولات، کلیساها، یکشنبه بازار (ورنیساژ) و.... داشته باشید اگر نقشه شهر ایروان را هم همراه داشته باشید که عالیه . اما در مرود هتل تو تور ارمنستان باید بگم هتل نورک رزیدنس جای ارام و دنجی هست وبه مراکز خرید وپارک ابی خیلی نزدیک هستش کارکنان خوب ومهربانی هم دارد مثل دوست عزیزم کارن. کنار مرکز خرید چند غذاخوری هم هست که کبابهای خوبی داره.

-سمیه: دوستانی که تور ارمنستان میرن؛ حتما شبها یه سر به آختناک بزنن؛ خیلی جای خوب و شادیه برای همه؛ هم مجردها و هم متاهل ها ضمنا مراقب راننده تاکسی های اونجا باشید چون گاهی بدون اینکه باقی پولتون رو بدن فرار میکنن  و اینکه اگه تاکسی هایی که قدیمی باشن (فیات قدیمی) نرخ کرایه شون از بقیه تاکسی ها ارزونتره!

توضیحات مهم

 

راهنمای سفر به ارمنستان

 

 تور ارمنستان

 • راه های سفر به ارمنستان:

برای خرید تور ارمنستان و سفر به ارمنستان راه های هوایی و زمینی وجود دارد که برای سفر های هوایی هواپیمایی ماهان پرواز مستقیم  به ارمنستان دارد و برای سفر های زمینی هم از قطار و اتوبوس  میتوان استفاده کرد.

 • موقعیت و آب و هوا ارمنستان:

ارمنستان دارای آب و هوای معتدل بوده و پایتخت این کشور در سه ماه زمستان بسیار سرد می شود. ارمنستان در بقیه فصول به عنوان یک کشور آفتابی شناخته می شود اما آب و هوای پاییزی سرد در این کشور طولانی تر می باشد.

 • سلامت و بهداشت در ارمنستان:

ارمنستان از نظر بهداشت کشور خوبی است و آب های لوله کشی عموما سالم هستند و علاوه بر آن شما بطری های مختلف آب معدنی را براحتی  خواهید یافت. در تور ارمنستان  به دلیل  اینکه دارو های کدئین دار جز دارو های مخدر محسوب میشود از آوردن هرگونه داروهای کدئین دار بدون نسخه پزشک  باید خودداری کرد.

 • هتل های ارمنستان  در تور ارمنستان:

شهر ایروان دارای هتل های زیادی است که بنا به موقعیت آنها قیمت متفاوتی دارندکه  از جمله آنها  ها عبارتند از: هتل تاون پلاس ایروان،هتل ولایتس،هتل آرارات، آنی پلازا، رجینا، اربونی، رویال پلاس، کنگرس، گلدن تیولیت ایروان و... می باشد.

-  زبان رسمی کشور ارمنستان زبان ارمنی است و انگلیسی هم خیلی ها خصوصا در ایروان می دانند اما زیاد صحبت نمی شود.

- واحد پولی ارمنستان درام است که حدودا 70 ریال کشور ما می‌باشد و در تمام ارمنستان درام پذرفته می شود البته در خریدها دلار و یورو نیز مورد قبول است.

 

آشنایی با چشم اندازهای خارق العاده و جاذبه های گردشگری ارمنستان

 

 

 • چرا تور ارمنستان را انتخاب کنیم؟
 • بدون نیاز به ویزا
 • پرواز مستقیم ایرلاین به ارمنستان
 • تور زمینی به ارمنستان
 • عرضه تورهای با کیفیت و قیمت مناسب و واقعی
 • آب و هوای مطبوع و مناسب
 • هتل های با کیفیت
 • جاذبه های دیدنی بی شمار در ارمنستان

 

موقعیت هتل ها و جاهای دیدنی ارمنستان بر روی نقشه

 

از این سفر بیشتر بدانید:
فرم ثبت نام یا رزرو آنلاین
قابل پرداخت توسط تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب
نوع ثبت‌نام:
هر نفر:
از 1,450,000 تومان
نام و نام‌خانوادگی:
موبایل:
ایمیل:
این سفر را به اشتراک بگذارید:
برای دریافت SMS و ایمیل تورهای لحظه آخری و آفری عضو شوید.
نام و نشان
ایمیل
موبایل
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

بازدید کننده محترم سایت ایران دهکده با وراد کردن شماره تلفن و ایمیل خود علاوه بر دریافت تور های لحظه آخری، کد تخفیف خرید تور از ایران دهکده را دریافت نمایید.