ایران دهکده
021 46 01 39 23

تور گرجستان لحظه آخری, نقد و اقساط (شروع از 830,000 تومان)


همه روزه | اعتبار پکیج تا 1396/08/29
قیمت تور
از 830,000 تومان
برای اطلاع از قیمت دقیق و شرایط خرید قسطی این تور با کانتر مربوطه تماس بگیرید. 02146013923

 

 تورهای گرجستان

 

تور گرجستان لحظه آخری

تور تفلیس گرجستان - ویژه 14 آبان 

شروع قیمت از 790.000 تومان

تور گرجستان لحظه آخری

تور تفلیس 3 شب - ویژه 29  آبان

شروع قیمت از 830.000 تومان

تور گرجستان، تفلیس

تور گرجستان - تفلیس

شروع قیمت از 980.000 تومان

تور گرجستان، باتومی

تور گرجستان - باتومی

شروع قیمت از 1.290.000 تومان

تور گرجستان، تفلیس+باتومی

تور گرجستان - تفلیس+باتومی

شروع قیمت از 2.050.000 تومان

تور گرجستان بهار و تابستان

تور گرجستان پاییز 96

شروع قیمت از 980.000 تومان

تور گرجستان با هتل 3 ستاره

تور گرجستان با هتل 3 ستاره

شروع قیمت از 980.000 تومان

تور گرجستان با هتل 4 ستاره

تور گرجستان با هتل 4 ستاره

شروع قیمت از 1.090.000 تومان

تور لوکس گرجستان

تور لوکس گرجستان

شروع قیمت از 1.330.000 تومان

  برای دسترسی سریع به صفحه کلیک کنید
تورهای گرجستان
بهترین هتل های گرجستان-تفلیس و باتومی
جاذبه های گردشگری گرجستان
شرایط خرید اقساطی تور گرجستان
راهنمای سفر و خرید تور گرجستان
سوالات متداول مسافران درباره سفر به گرجستان
تجربه مسافران از سفر به گرجستان
نقشه گرجستان
مراکز خرید معروف گرجستان و سوغاتی های جذاب آن
لذیذترین غذاهای سنتی گرجستان
مشاهده فیلم طبیعت و جاذبه های تماشایی گرجستان
بهترین فصلی که میتوان از سفر به گرجستان لذت برد


هتل های برگزیده تفلیس

در اینجا با بهترین هتل های تفلیس در تور تفلیس آشنا شوید...

 

هتل های منتخب باتومی

در اینجا با بهترین هتل های باتومی در تور باتومی آشنا شوید...

 

برای مشاهده فایل بهترین هتل های گرجستان از نظر مردم اینجا کلیک کنید.

جاذبه‌ها

گرجستان(Georgia) کشوری است که بین دریای خزر و دریای سیاه قرار دارد یعنی بخشی از آن در آسیا و بخش دیگر در اروپا واقع شده است به همین دلیل اوراسیا نامیده می شود.پایتخت کشور گرجستان شهر تفلیس می باشد و شهر های گردشگری گرجستان تور تفلیس و تور باتومی است که همه روزه تور گرجستان به هرکدام از این دو مقصد دایر است.از جمله جاذبه های گردشگری گرجستان می توان به شهر سنگی اوپلیستیخه،کلیسای صخره ای گرجستان،محله حمام ها در تفلیس،دریاچه لیسی و... اشاره کرد. برای خرید تور اقساطی گرجستان با ما تماس بگیرید.

 

بهترین جاذبه های گردشگری تور گرجستان

بهترین جاذبه ها و مکان های دیدنی گرجستان را در اینجا ببینید...

 

برای مشاهده سایر جاذبه های گردشگری گرجستان(تفلیس) در تور گرجستان اینجا کلیک کنید.

اطلاعات حرکت
تور گرجستان لحظه آخری, نقد و اقساط
سفر 4 روزه (4 روز و 3 شب)

محل حرکت: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

همه روزه | اعتبار پکیج تا 1396/08/29 (همه روزه- با کانتر چک شود)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیمایی آتا

وسیله نقلیه محلی: نامشخص
لوازم ضروری
لوازم پیشنهادی
دوربین عکاسی
دارو و لوازم شخصی
خدمات

 

خرید اقساطی تور گرجستان

 

ایران دهکده مفتخر است به عنوان بزرگترین ارائه دهنده تورهای اقساطی در کشور، انواع متقاوتی از شرایط اقساط را با سود 2 و یا 3 درصد ماهیانه ارائه دهد.این شرایط با توجه به شغل صاحب چک و نیز مجموع مبلغ تور شما و همراهانتان متفاوت است. راهنمایی:

1. ابتدا با توجه به مجموع مبلغ تور خود و همراهانتان و نیز با توجه به شغل دارنده چک، از جدول زیر تعیین کنید مشمول کدام شرایط هستید.

2. شرایط و مدارک لازم مرتبط با خود را با دقت کافی در ادامه مطالعه نمایید.

 

 
مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
2 تا 20 میلیون تومان

اگر کارمند دولت نیستید و مجموع مبلغ تور شما بیشتر از 2میلیون تومان است.

نحوه پرداخت:

50 درصد کل مبلغ نقد و 50 درصد مابقی اقساط، بین 4 تا 9 ماه با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

چک های اقساط(فقط و فقط از شهر تهران) + پرینت حساب 3 ماهه اخیر + کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حساب + قبض آب یا برق یا تلفن 

نکته:

چک باید از بانک های معتبر شهر تهران باشد و چک موسسات و یا چک شهر های دیگر قابل قبول نیست.

مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
تا 8 میلیون تومان

اگر شما و یا یکی از آشنایانتان کارمند دولت(دادگستری، شهرداری،وزارت خانه، فرهنگیان، بانک ها و..) در تهران یا شهرهای اطراف تهران هستید و مجموع هزینه تور شما تا 8 میلیون تومان است.

نحوه پرداخت:

4 میلیون از کل مبلغ اقساط می شود حداکثر در 10 ماه و باسود ماهیانه 2 درصد(اگر هزینه کل شما کمتر از 4 میلیون باشد از دم قسط می شود)

مدارک لازم:

یک برگه چک ضمانت + چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ آخرین فیش حقوقی مهرشده + آخرین حکم استخدامی یا بازنشستگی+ قبض آب یا برق یا تلفن به نام شخص و یا کپی اجاره نامه محل سکونت

8 میلیون تومان به بالا

اگر شما و یا یکی از آشنایانتان کارمند دولت(دادگستری، شهرداری،وزارت خانه، فرهنگیان، بانک ها و..) در تهران یا شهرهای اطراف تهران هستید و مجموع هزینه تور شما بیش از 8 میلیون تومان است. می توانید یکی از دو نحوه پرداخت زیر را انتخاب کنید.

نحوه پرداخت:

4 میلیون از کل مبلغ اقساط می شود حداکثر در 10 ماه و باسود ماهیانه 2 درصد(اگر هزینه کل شما کمتر از 4 میلیون باشد از دم قسط می شود)

مدارک لازم:

یک برگه چک ضمانت + چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ آخرین فیش حقوقی مهرشده + آخرین حکم استخدامی یا بازنشستگی+ قبض آب یا برق یا تلفن به نام شخص و یا کپی اجاره نامه محل سکونت

نحوه پرداخت:

50درصد کل مبلغ نقد و 50درصد اقساط، بین 4 تا 9 ماه و با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حساب+ قبض آب یا برق یا تلفن

نکته:

چک باید از بانک های معتبر و از بانک های شهر تهران و یا شهرهای اطراف آن باشد.چک موسسات مالی قابل قبول نیست

نکته خیلی خیلی مهم:

  • چک باید از بانک های معتبر باشد و چک موسسات مالی قابل قبول نیست.

 

شرایط و مقررات مهم

در تور گرجستان از کجا خرید کنیم؟

معروف ترین مراکز خرید گرجستان(تفلیس) را در اینجا ببینید...

مرکز خرید ایست پوینت گرجستان

مرکز خرید ایست پوینت گرجستان

ساعت کاری: 10 صبح تا 10 شب

بازار دست فروشان درای بریج

بازار دست فروشان درای بریج

ساعت کاری: 10 الی 17

مرکز خرید مرانی در تفلیس گرجستان

مرکز خرید مرانی در تفلیس گرجستان

ساعت کاری: 10 صبح الی 22

بازار بزرگ لیلو

بازار بزرگ لیلو

ساعات کاری: 7 صبح تا 17 بعد از ظهر

 

برای مشاهده سایر مراکز خرید گرجستان اینجا کلیک کنید.

از گرجستان چه سوغاتی هایی میتوان آورد؟ برای آشنایی با سوغات گرجستان اینجا کلیک کنید.

 

 بهترین غذاهای گرجستان 

بهترین غذاهای گرجی که نباید آنها را در تور گرجستان از دست بدهید...

 

 

برای مشاهده لیست کامل غذاهای گرجستان اینجا کلیک کنید.

 


نظرات جالب مسافران از سفر خود به گرجستان 

 

 ماندانا: من مهر ماه امسال رفتم تفلیس تور گرجستان، البته هتل نبودم. خونه برادر شوهرم اونجاست خیلی خوش گذشت. مردم مهربان و راستگو و محترمی دارن. ما که از بودن کنارشان لذت بردیم و بعد از 15 روز اقامت با دلتنگی برگشتیم. امنیت گرجستان خوب بود. شهر سازی و ساختمانهای زیبایی داشتن مخصوصا خیابان روستاولی و مرجان شویلی! از غذاهای گرجی هم تجربه خیلی خوبیه واقعا حتما امتحان کنید.

 سیاوش: تفلیس شهر کوچیکیه اما ارزش دیدن رو داره مطمئن باشید که در تفلیس روزهای خوبی خواهید داشت.شهر بازی ,اماکن تاریخی,پارک آبی و خیابون شاردن از بهترین جاهاشه! در ضمن اگر وققتش رو دارید برای تفریح بیشتر می تونید سفر به شهر بندری و زیبای باتومی رو هم به برنامه تون اضافه کنید که دیگه اون موقع همه چی تموم میشه سفرتون.

کیوان: سلام سفر ما به تور گرجستان در اوایل شهریور 95 بود. باتومی هوای شرجی ولی خوبی داشت. و نسبت به تفلیس خنک تر و زیباتر بود. تو باتومی اگر هتل نزدیک به ساحل باشه دیگه خیلی ایده آل میشه ولی ما به هتل اسپوتتیک 4 ستاره رفتیم ایران به ما گفتند ساحلی است ولی خیلی از ساحل دور بود و بدون ماشین تردد ممکن نبود.ولی تو هتل دید بسیار زیبایی از کل شهر داشتیم.

محدثه:هتل ما تو تور تفلیس هتل 5 ستاره پرفرنس بود بسیار شیک و همه چی تمام بود و صبحانه عالی داشت ولی از شهر فاصله داشت و هیچ مرکز خرید یا حتی دکه و مغازه در کنار آن نبود خلاصه در سفر کلی کرایه ماشین دادیم ولی باتومی باصفا تر بود!تو باتومی از مرکز خرید خوپا و در تفلیس از واگزال بازار و بخصوص تفلیس مال راضی تر بودیم.

سینا: فاصله باتومی تا تفلیس 6 الی 7 ساعت است و اینقدر هر دو شهر کوچکند که بدون گشت شهری، خودمان هم توانستیم همه دیدنی های آن را ببینیم ولی خوب همین باعث شد که خیلی مفید باشه برنامه ریزی سفرمون. در کل ما که راضی بودیم

کامیار:به عنوان یک پیشنهاد دوستانه باید بگم که تو تور گرجستان به هیچ وجه به کلوپ های شبانه نروید چه ایرانی و چه گرجی و فقط به مکان هایی که لیدر تور در نظر گرفته اکتفا کنید. سعی کنید قبل از غروب به هتل برگردید و تنهایی هم سفر نکنید. حتما در صورت لزوم از تاکسی تلفنی که هتل خبر می کند استفاده نمایید. و به مراکز فروش لباس و غیره هم نروید اگر هم رفتید پول زیادی با خودتون نبرید. امیدوارم تو تور گرجستان کلی بهتون خوش بگذره.

هاله: من در تور گرجستان از طبیعت آنجا و غذاهای لذیذ با قیمت مناسب خیلی خوشم آمد. تصورم این است که این کشور با این همه جاذبه ی گردشگری در زمینه ی توریست هنوز گام های زیادی باید بردارد بویژه که زیر ساخت توریستی آن ضعیف است و فرهنگ توریست پذیری پایینی را دارد بویژه ماموران فرودگاه و بالاخص پلیس آن کشور برای من و خانواده ام در طول سفر استرس های بی موردی وارد نمودند که امیدوارم مسئولان سفارت ایران روی این زمینه تصمیمات قاطعانه تری بگیرند.

سعید : در تور گرجستان رفتن به مکان هایی که سفارت منع کرده است را به هیچ وجه سفارش نمی کنم و مهم تر اینکه پول بیش از اندازه همراه داشتن بی مورد است و سعی نمایید که پول هایتان را در جای امنی در هتل بگذارید و به اندازه ای که لازم دارید پول در رستوران ها و در خیابان ها داشته باشید.

پارسا: با سلام. الان که دارم براتون نظر میذارم در تفلیس هستم.تا اینجا سفر خوبی بوده.هواش که خیلی خوبه، قیمت ها مناسبه، برخورد گرجستانی ها دوستانه است.توصیه میکنم جهت جلوگیری ار بروز مشکل توصیه های سفارت ایران در گرجستان رو مطالعه کنید و از رفتن به قسمتهایی که توریستی نیست خودداری کنید.مشکل زبان اینجا جدی است. ما ایرانیها غالبا روسی و گرجی نمیدونیم اونا هم انگلیسی! ولی جوونترها شون کمابیش انگلیسی متوجه میشن ولی میتونید از google translate گوشی هم استفاده کنید.در کل مقصد گردشگری خوبیه

شیدا: پاییز زیباترین فصل سال در تفلیس است.اگر قصد خرید تور گرجستان رو دارید تو فصل پاییز بخرید چون جشن های انگور و فستیوال های مربوط به اون در اواسط پاییز برگزار میشه.آب و هوای گرجستان هم تو این فصل تو معتدل ترین حالته، ولی اگه خواستین تو پاییز به باتومی و سایر شهرهای ساحلی گرجستان سفر کنید، باید انتظار باران های مفصل را هم داشته باشین.

توضیحات مهم

راهنمای سفر به گرجستان

 

تور گرجستان 

اگر قصد خرید تور گرجستان، تور تفلیس یا تور باتومی و سفر به گرجستان را دارید اصلا به تصمیمتان شک نکنید، تصمیم درستی گرفته اید. این کشور یکی از بهترین مقاصد گردشگری است که مملو از جاذبه های طبیعی  بی نظیر و جاذبه های تاریخی  و دیدنی است.

  • موقعیت و آب و هوا گرجستان:

گرجستان با در نظر گرفتن منطقه کوچک ملی، دو ناحیه اصلی اقلیمی دارد که بخشهای غربی و شرقی کشور را از یکدیگر جدا می سازند.مرطوب ترین دوره ها عموماٌ در طول بهار و تابستان وجود دارند در حالیکه ماههای زمستان و تابستان، خشک ترین ماهها هستند. بیشتر نواحی گرجستان غربی، تابستانهای گرم (بویژه در نواحی پست) و زمستانهای نسبتاٌ سردی را تجربه می کنند.

  • سلامت و بهداشت درگرجستان:

آب نوشیدنی یک خطر بالقوه برای سلامتی در تور گرجستان محسوب می‌شود به همین دلیل آب جوش وجوشیده به راحتی در این کشور قابل دسترس است.دقت داشته باشید برای سفارش غذا از گوشت و ماهی که خوب پخته شده باشند، بخورید. از طرفی درصورتی که باید دارویی خاص را مصرف کنید بهتر است قبل از حمل دارو، حتما دقت نمایید که اجازه ورود آن داروها به کشور گرجستان را داشته باشید،در غیراینصورت دچار مشکلات زیادی در ارتباط با علت حمل داروها، نگه داشتن‌شان و... می شوید.و نکته ی دیگر بهتر است که قبل از ورود به این کشور دوره واکسیناسیون ایمن سازی علیه هپاتیت B را انجام دهند.

زبان رسمی کشور گرجستان زبان گرجی است. زبان گرجی یکی از زبان‌های قفقازی و از خانوادهٔ زبان‌های کارتولی می‌باشد. البته بیشتر مردمان گرجستان به زبان انگلیسی مسلط هستند و نگرانی بعد از خرید تور گرجستان، تور تفلیس یا تور باتومی نداشته باشید.

- واحد پولی گرجستان لاری است که معادل 1.695 تومان است.

 

 طبیعت زیبا و جاذبه های تماشایی تور گرجستان

 

 

 

موقعیت هتل ها و جاهای دیدنی گرجستان بر روی نقشه

 

 

سوالات متدوالی که ممکن است در هنگام خرید تور گرجستان به ذهنتان برسد:

 

سوال: چگونه می توان درباره ی تور گرجستان اطلاعات کسب کرد؟

پاسخ: جهت کسب اطلاعات عمومی بیشتر نظیر: وسعت گرجستان – جمعیت گرجستان – تاریخ گرجستان – پایتخت گرجستان و … می توانید از لینک های مفید زیر استفاده کنید:

 8 دلیل وسوسه انگیز برای سفر به گرجستان  ،   راهنمای سفر به گرجستان   ،   جاذبه های گردشگری تفلیس گرجستان   ،   جاذبه های گردشگری باتومی گرجستان

سوال: واحد پول گرجستان چیست؟

پاسخ: واحد پول گرجستان لاری (Lari) نام دارد که در حال حاضر هر ۲٫۴۲ لاری برابر یک دلار آمریکا است و نرخ برابری لاری در مقابل ریال ایران در حال حاضر ۱۵۶۰تومان  به ازای هر لاری است.

سوال: جهت سفر به گرجستان چه مسیرهایی وجود دارد؟

پاسخ: مسیر هوایی از فرودگاه بین المللی امام خمینی تا فرودگاه بین المللی شوتا روستاولی تفلیس توسط شرکت های هواپیمایی ایرانی و گرجستانی برقرار است و مدت زمان پرواز مستقیم تهران تفلیس در حدود یک ساعت و سی دقیقه است…. مسیر زمینی هم تقریبا هر روز ساعت یک و نیم بعدازظهر از تهران به تفلیس و بالعکس توسط شرکت گیتی پیما (اتوبوس های VIP) از ترمینال غرب تهران (ترمینال آزادی) دایر می باشد.

سوال: جهت خرید تور گرجستان بایستی ویزا تهیه کرد؟

پاسخ: خیر. در حال حاضر اتباع ایرانی می توانند بدون ویزا به مدت ۴۵ روز به تور گرجستان سفر کنند و در صورتی که نیاز به مدت زمان بیشتری برای حضور در خاک گرجستان داشته باشند بایستی پس از اتمام مدت زمان ۴۵ روزه یا در همان خاک گرجستان ویزا تهیه کنند و یا یک ورود و خروج مجدد از مرز داشته باشند.

سوال: چگونه می توان با جاذبه های دیدنی گرجستان آشنا شد؟

پاسخ: از طریق جستجو در اینترنت و یا از طریق لینک زیر می توانید تا حدودی با جاذبه های گردشگری گرجستان آشنا شوید:

جاذبه های گردشگری تفلیس گرجستان   ،  جاذبه های گردشگری باتومی گرجستان   ،   لیست غذاهایی که شما را به گرجستان می کشاند ،  سوغاتی های گرجستان  ،  لیست ماجراجویی در گرجستان ،  6 مکان در گرجستان که باید در فصل بهار به آنجا بروید   و... برای مشاهده ادامه مطالب اینجا کلیک کنید.

 

چرا تور گرجستان را انتخاب کنیم؟

  • بدون نیاز به ویزا
  • پرواز مستقیم ایرلاین گرجستان
  • عرضه تورهای با کیفیت و قیمت مناسب و واقعی
  • آب و هوای مطبوع و مناسب شهرهای گرجستان
  • استراحت در سواحل بسیار زیبای باتومی
  • هتل های با کیفیت در تفلیس و باتومی
از این سفر بیشتر بدانید:
مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
این سفر را به اشتراک بگذارید:
برای دریافت SMS و ایمیل تورهای لحظه آخری و آفری عضو شوید.
نام و نشان
ایمیل
موبایل
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده