ایران دهکده
021 46 01 39 23

غواصی و قیمت غواصی در کیش:

غواصی در کیش-خرید تفریحات با کمترین نرخ و ضمانت بازگشت پول

شوی‌ستارگان رنگارنگ (در جزیره:78، پرداخت شما:68) پاراسل (در جزیره:120، پرداخت شما:89) شاتل (در جزیره:50، پرداخت شما:35) غواصی(در جزیره:150، پرداخت شما:108) بنانا(در جزیره:45، پرداخت شما:35) پارک آبی اوشن(در جزیره:105، پرداخت شما:93) رستوران میرمهنا(در جزیره:20، پرداخت شما:12) فلای بورد(در جزیره:200، پرداخت شما:159)  رستوران پدیده شاندیز(در جزیره:40، پرداخت شما:2)  کشتی نوید(در جزیره:85، پرداخت شما:78)  قلعه وحشت (در جزیره:35، پرداخت شما:28)

takhfifat

 
ضمانت پایین‌ترین نرخ ممکن در بازار: در صورتی که بعد از خرید در جزیره کیش و قبل از استفاده، نرخی پایین‌تر دریافت کردید، می‌توانید بلیط خرید شده از ما را کنسل نمایید و مبلغ به شما استرداد شود.
 ضمانت بازگشت پول: درصورت انصراف شما به هر دلیلی و یا کنسل شدن برنامه خریداری شده، مبلغ بلیط به شما استرداد می‌گردد.

برای خرید کلیک نمایید یا با شماره‌های 09101973811(نماینده‌ی کیش)  و  46013923-021 تماس بگیرید.

 

  برای مشاهده آفرهای امروز ایران دهکده کلیک کنید!

 جزیره کیش از یکی از مناسب ترین مکان ها برای غواصی می باشد. غواصی کردن در آب های نیلگون خلیج فارس آرامش وصف نشدنی را برای شما ایجاد می کند به طوری که وقتی پای صحبت افرادی که قبلا تجربه غواصی کردن در آب های کیش را داشتند می نشینیم، می گویند که:تجربه غواصی در دریای کیش مثل هم نشین شدن با ماهی ها و جانوران دریایی کیش هست. در همین رابطه یعنی همنشینی با جانوران دریایی مطلبی با عنوان لذت غذا دادن به ماهی ها در غواصی کیش قرار داده ایم که می توانید آن را نیز مشاهده کنید. غواصی در کیش در همه‌ی فصل های سال امکانپذیر است و سایت‌های کم عمق کیش برای غواصی، حتی برای افرادی که تجربه غواصی نداشته اند، مناسب است. وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی درکیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور کرده است.

 

 مشاهده فیلم پرطرفدارترین تفریحات کیش!

 

غواصی کردن آب های خلیج فارس

 از سایت‌های زیبای جزیره کیش می‌توان به سایت‌های بیگ کورال کیش، ژوراسیک پارک کیش، ساترن کرک کیش، کشتی داما کیش، کلبه هور کیش، کشتی یونانی کیش و سمبارون کیش اشاره کرد.

 

سایت بیگ کورال و ژوراسیک کیش

تفریحات کیش به قدری برای شما می تواند لذت بخش باشد که دل کندن از جزیره کیش را برای شما سخت می کند. در میان سایت های متعدد غواصی کیش می‌توان به سایت‌های بیگ کورال و ژوراسیک پارک اشاره کرد. این ریف‌های مرجانی که در شرق جزیره کیش قرار گرفته اند، دارای اکوسیستم غنی و زیبایی وصف نشدنی می‌باشند که خیره کننده چشمان هزاران غواص ایرانی و خارجی در طول سال های زیاد است.  عمق این دو سایت در هنگام مد کامل بیش از 6 تا 8 متر می‌رسد و هنگام جزر کامل به کمتر از 5 متر می رسد. این دو سایت غواصی دارای تنوع فراوانی از آبزیانی همچون: ماهی جراح، دخترناخدا، هامور، جاش، ساردین، باراکودا، تون، اژدرماهی و همچنین سفره ماهیان زیبا می‌باشد. انواع لابستر و لاک‌پشت‌های پوزه عقابی و پشت سبز، مرجان‌های طبقاتی و مغزی و نیز گاها انواعی از سافت کورال در این سایت دیده می‌شوند. برای رفتن به این سایت‌ها می‌توان از مراکز غواصی کیش موجود در جزیره و قایق‌های غواصی استفاده کرده و یا با اتومبیل به ساحل هتل سیمرغ و از آنجا به سایت بیگ کورال به آسانی رسید. در ضمن این سایت‌ها برای اسنورکلینگ و نیز نایت دایو بسیار مناسب است.

 دوست دارید بدونید مردم درباره تفریحات تور کیش چه نظرهایی دارند؟ اینجا کلیک کنید!

 

دیدن ماهی ها هنگام غواصی در کیش

 

سایت ساترن کرک کیش

از سایت‌های غواصی در جزیره کیش ساترن کرک یا شکاف جنوبی می‌باشد که بسیار زیبا بوده، اما به دلیل دور بودن، حدودا 5 کیلومتر از ساحل، کمترکسی حاضر به رفتن برای غواصی به آنجا می شود. دسترسی به سایت ساترن کرک فقط با قایق و با استفاده از مراکز سطح جزیره کیش امکانپذیر می‌باشد. این سایت از شکافی تشکیل شده است که تا عمق 22 متری ادامه دارد. از آبزیانی که در این سایت به چشم می‌خورند، می‌توان دسته‌های بزرگ باراکودا، بلک تیپ و خفاش ماهیان را نام برد. با توجه به جریان آب این منطقه، غواصی در این سایت نیاز به تجربه و مهارت فراوان در غواصی داشته و جهت افراد تازه کار مناسب نمی‌باشد. این سایت نیز از بهترین سایت ها برای غواصی کردن در جزیره کیش می باشد.

غواصی کردن در سایت ساترن کرک جزیره کیش 

takhfifat

 
ضمانت پایین‌ترین نرخ ممکن در بازار: در صورتی که بعد از خرید در جزیره کیش و قبل از استفاده، نرخی پایین‌تر دریافت کردید، می‌توانید بلیط خرید شده از ما را کنسل نمایید و مبلغ به شما استرداد شود.
 ضمانت بازگشت پول: درصورت انصراف شما به هر دلیلی و یا کنسل شدن برنامه خریداری شده، مبلغ بلیط به شما استرداد می‌گردد.

برای خرید کلیک نمایید یا با شماره‌های 09101973811(نماینده‌ی کیش)  و  46013923-021 تماس بگیرید.

 

سایت کشتی داما کیش

این کشتی باربری سنگالی در عمق 33 متری جنوب شرقی جزیره کیش قرار گرفته است علت غرق شدن این کشی به این صورت است که در پاییز سال 1384 به دلیل آبگرفتگی موتورخانه کشتی، از طرف ناخدای این کشتی اعلام وضعیت بحرانی شده، اما هیچ کمکی برای جلوگیری از غرق شدن آن نشده و صبح روز بعد به دلایل نامشخص کشتی غرق شده است و برای همیشه علت غرق شدن آن معلوم نشد. البته این کشتی اکنون پس از گذشت مدت زمان کوتاهی تبدیل به زیستگاهی  برای جانوران و همچنین سایت جدیدی برای غواصی کردن در کیش شده است غواصی در اطراف کشتی داما جزیره کیش که در فاصله 7 کیلومتری از جزیره به قرا گرفته است نیاز به تبحر خاصی برای غواصی ندارد اما جهت رفتن به داخل کشتی، فراگرفتن دوره تخصصی کشتی‌های غرق شده الزامیست.ورود به بدنه کشتی از طریق پنجره کابین فرماندهی امکان‌پذیر بوده و عبور از راهروی پشتی کابین فرماندهی و ورود از طریق در آن شما را به آشپزخانه و خوابگاه هدایت می‌نماید. از آبزیان این منطقه می‌توان به خفاش ماهیان، باراکودا، انواع سنگسر، سرخو و نیز اژدرماهیان نام برد. 

 

کشتی یونانی کیش

این مکان که کمتر از سایتهای دیگر مورد توجه قرار گرفته است نیز از نقاط زیبا برای غواصی در کیش می‌باشد. عمق این سایت 4 تا 5 متری می باشد اما لذت بازدید از پروانه این کشتی مشهور به هنگام غواصی در کیش وصف نشدنی است.همچنین بازدید از درون این کشتی نیز از حفره شمالی آن امکانپذیر می باشد. البته ورود به بدنه به دلیل پوسیدگی آن بسیار خطرناک است. شایان ذکر است که قبلا طی مطلب جامعی راجع به کشتی یونانی کیش قرار داده ایم که قبل از غواصی کردن در کشتی یونانی کیش با آن آشنا شوید.

غواصی در کشتی یونانی کیش

لینک های بیشتر

 

سایت سمبارون کیش

این سایت زیبا و نهفته در غرب کیش، بین جزیره کیش و هندورابی قرار گرفته است. در صورت مساعد بودن اوضاع جوی و دسترسی به این نقطه، شما می توانید از زیبا ترین لحظات غواصی خود در خلیج فارس لذت ببرید. دسترسی به سایت سمبارون از طریق اجاره روزانه قایق از بندرگاه کیش و همچنین به هنگام بازگشت از هندورابی امکان پذیر است.پس اگر قصد غواصی در کیش و لذت غذا دادن به ماهی های جزیره کیش را دارید، سایت سمبارون کیش می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

غواصی در کیش

 

قیمت غواصی در کیش

قیمت غواصی در کیش به طور میانگین در حدود 100 هزار تومان می باشد ولی اگر از قبل کوپن تخفیف خریده باشید می توانید تا 50 درصد تخفیف غواصی کیش بهره مند شوید. لازم به ذکر است که شرکت ایران دهکده برای غواصی در کیش نیز برنامه ویژه ای دارد و تمامی کسانی که قصد رفتن به کیش را دارند می توانند کوپن تخفیف غواصی کیش را با تخفیف بیشتر در هنگام خرید تور کیش از ایران دهکده تهیه کنند. 

اطلاعات بیشتر در مورد دیگر تورهای ایران دهکده:
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

فقط 10 ثانیه وقت بگذارید.

 

امروز 2 بهمن ماه

 

اگر هم اکنون در جزیره کیش هستید یا طی هفته آینده قصد سفر به این جزیره را دارید، میتوانید شماره همراه خود را وارد کنید تا کد تخفیف 20 تا 70 درصدی تفریحات و رستوران های کیش به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.