ایران دهکده
021 44 44 73 58

جزیره هندورابی

هندورابی کجاست؟

هندورابی، جزیره‌ای در حال رشد و توسعه در 8 کیلومتری سواحل خلیج فارس و در 28 کیلومتری جزیره کیش قرار گرفته است. این جزیره دارای زمینی مسطح و بدون درخت طبیعی است. فعالیت اکثر اهالی جزیره صید ماهی است. شما می توانید از اینجا تورهای قسطی کیش ما را ببینید.

 

عکس ساحل جزیره هندورابی

در جزیره هندورابی روستایی است به نام "هندرابی" که در نزدیکی همین روستا قریه‌ های دیگری بنام دورات و صرات وجود دارد. این جزیره از سال 1502 میلادی که در اختیار پرتغالی ها بود به عنوان پایگاه نظامی و تجاری مورد استفاده قرار می گرفت. هم اکنون نیز باقی مانده های پایگاه نظامی پرتغالی ها در این جزیره وجود دارد.

صنعت گردشگری در طی سال های اخیر در این جزیره در حال رشد است و گردشگران را کم کم به خود جذب می کند به طوری که دکتر روحانی در جریان سفر خود به جزیره هندورابی گفته اند:  "جزیره هندورابی با ویژگی بارز بکر و دست نخورده بودن، منطقه‌ای مناسب برای دوستداران طبیعت، مردم ایران و خانواده‌هاست تا از این محیط آرام و طبیعی با امکانات خوبی که برای آنها مهیا شده بهره ببرند."

خانه های جزیره هندورابی

 لازم به ذکر است که سازمان منطقه آزاد کیش موفق شده است با جذب کردن سرمایه گذار، گام مهمی را برای توسعه گردشگری در این جزیره که ظرفیت تبدیل شدن به یک جزیره تفریحی همانند کیش را دارد، فراهم کند.

لوح توضیحات سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه جزیره هندورابی

راستی... اگر تصمیم برای سفر کردن به کیش را دارید، ایران دهکده تور کیش را با بهترین شرایط به صورت نقد و اقساطی برگزار می کند. برای مشاهده جزئیات بیشتر به صفحه تور کیش مراجعه کنید.

ایران دهکده همه تورهای کیش، مشهد، استانبول، تایلند و... را به صورت قسطی و از دم قسط برگزار می کند.




برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

با پاسخ به سوال زیر برنده تورهای رایگان کیش، مشهد، تفلیس و یا استانبول ایران دهکده شوید.

سوال: "شهر باستانی حریره در کدام استان کشور قرار دارد؟"

1- سیستان و بلوچستان  2- هرمزگان

پاسخ خود را در بخش توضیحات اعلام نمایید.