ایران دهکده
021 46 01 39 23

رستوران معلق مشهد، اولین در ایران و بهترین در جهان!

رستوران معلق مشهد 

رستوران معلق مشهد، نخستین رستوران هوایی کشور در تاریخ سوم فروردین سال جاری با عنوان پدیده گردشگری سال 96 و با حضور معاون توسعه سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان خراسان رضوی در دهکده شاندیز مشهد به بهره برداری رسید. رستوران معلق مشهد با ظرفیت 32 نفر میهمان و 10 خدمه با وزن کلی 9 تن وزن طراحی شده و تا ارتفاع 40 متر بالا می رود و فقط در جهت راستای عمود بالا و پایین می رود و حرکت جانبی و چرخشی ندارد. مهمانان بر روی این سازه سوار می شوند و توسط سازه ای با استقامت که به صورت خرپا است، به مدت 1 ساعت نگه داشته می شود.

رستوران معلق مشهد

رستوران معلق مشهد

رستوران معلق مشهد

رستوران معلق مشهد در هر نوبت یک ساعته امکان پذیرایی و خدمات دهی به صورت 4 فصل درمدت 45 دقیقه با هزینه پذیرایی هر نفر 70 هزار تومان را برای گردشگران تور مشهد دارد. گردشگران در طول دریافت خدمات در این رستوران بیمه می شوند و اجرای موسیقی در آن ارتفاع و ارائه سرویس در سه وعده صبحانه، ناهار و شام در این رستوران صورت می گیرد.

برای مشاهده فیلم رستوران معلق مشهد اینجا کلیک کنید

 

رستوران معلق مشهد

رستوران معلق مشهد

رستوران معلق مشهد

شرکت پاسارگاد دومین شرکت سازنده ی رستوران های معلق در جهان پس از طراحی و ساخت موفقیت آمیز رستوران معلق مشهد با صرف 20 میلیارد بودجه، قصد دارد که این طرح خود را به تمامی کشورهای همسایه صادر کند. به طور کلی رستوران های معلقی که تاکنون ساخته شده اند به دو صورت جلسه ای و لژدار هستند. نوع جلسه ای آن همان طور که از نام آن بر می آید برای برگزاری جلسات به کار می رود و نوع لژدارش برای پذیرایی ناهار، شام، عصرانه، مجالس خصوصی، نامزدی و … استفاده می گردد. قابل ذکر است که نوع لژ دار این نوع رستوران پرکاربرد و درآمدزا تر از مدل جلسه ای است و البته ساختن آن بسیار پیچیده تر می باشد.

رستوران معلق مشهد

رستوران معلق مشهد

 

برای مشاهده نرخ تور مشهد با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید

 

ایجاد بانجی جامپینگ علاوه بر خاصیت رستوران بودن، یکی دیگر از خلاقیت های بسیار درآمد زای این مجموعه است. در قسمتی از سازه رستوران معلق (جایگاه گارسون) ورزش بامجی تعبیه شده است تا علاوه بر درآمدزایی رستوران، هیجان این پدیده توریستی بیشتر شود. علاقه مندان می توانند از ارتفاع 35 الی 40 متری هیجان و پرش بامجی را تجربه کنند. رستورانی که توسط کشور ایران ساخته شده است، مجهزترین، مرتفع ترین و بزرگترین رستوران معلق جهان است.

رستوران معلق مشهد

لینک های مفیدتر درباره ی سفر به مشهد
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

فقط 10 ثانیه وقت بگذارید.

 

امروز 30 دی ماه

 

اگر هم اکنون در جزیره کیش هستید یا طی هفته آینده قصد سفر به این جزیره را دارید، میتوانید شماره همراه خود را وارد کنید تا کد تخفیف 20 تا 70 درصدی تفریحات و رستوران های کیش به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.