ایران دهکده
021 46 01 39 23

دلفیناریوم و آکواریوم باتومی

مجتمع تفریحی دلفیناریوم و آکواریوم باتومی در سال 1975 افتتاح شد و در سال 2011 بازسازی شده و دوباره درهایش را به روی بازدید کنندگان گشود.

 

آکواریوم و دلفیناریوم باتومی

آکواریوم و دلفیناریوم باتومی

دلفیناریوم باتومی

دلفیناریوم باتومی امکان تماشای شوی دلفین ها را برای 700 نفر فراهم می کند. پارک دلفین ها چندین دلفین دارد که به همراه مربیان خود در حدود ۳۰ اجرای مختلف را برای تماشاگران اجرا می‌کنند و لحظات آرامش بخش، دلنشین و سرگرم کننده ای  را برای آنها فراهم می‌کند. همچنین  بازدید کنندگان می توانند دلفین ها را نیز لمس کنند. دلفیناریوم باتومی محلی برای سرگرمی گروه‌های سنی متفاوت است که به سه زبان گرجی، انگلیسی و روسی برگزار می شود و باید توجه داشته این شو سه بار در روز و در ساعت های 14، 17 و 21 دایر است.

 

دلفیناریوم باتومی

دلفیناریوم باتومی

دلفیناریوم باتومی

 

برای مشاهده نرخ تور گرجستان با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید

آکواریوم باتومی

اکواریوم  باتومی دقیقا در کنار پارک دلفین ها قرار دارد و دسترسی به آن بسیار راحت و آسان است پیشنهاد می شود که در کنار دلفیناریوم سری هم به  آکواریوم  بزنید تا با گونه های مختلف ماهی ها آشنا شوید وبه گشت وگذار در آنجا بپردازید چرا که جز مکان های  پر بازدید در بین جاذبه های گردشگری شهر باتومی است. آکواریوم  شامل 4 نمایشگاه به شکل قلوه سنگ بوده که هر کدام محل نگهداری زیست گونه های بی همتایی از دریای اژه، مدیترانه، اقیانوس هند، دریای سیاه و دریای سرخ می باشد. قیمت ورودی برای هر نفر 2 لاری است که بسیار مقرون به صرفه است. در آکواریوم باتومی، مردم از دیدنی های آبی آن بسیار لذت می برند.در واقع هر کس مسافر گرجستان شود خاطره ای از این آکواریوم را با خود به شهرش خواهد برد. دیدنی های گرجستان تنها به این آکواریوم ختم نمی شود و شما باید از سایر دیدنی ها نیز در تور گرجستان بازدید کنید.

 

آکواریوم باتومی

آکواریوم و دلفیناریوم باتومی

آکواریوم و دلفیناریوم باتومی

آکواریوم و دلفیناریوم باتومی

آکواریوم و دلفیناریوم باتومی

 

لینک های مفیدتر درباره ی سفر به گرجستان 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

فقط 10 ثانیه وقت بگذارید.

 

امروز 30 دی ماه

 

اگر هم اکنون در جزیره کیش هستید یا طی هفته آینده قصد سفر به این جزیره را دارید، میتوانید شماره همراه خود را وارد کنید تا کد تخفیف 20 تا 70 درصدی تفریحات و رستوران های کیش به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.