ایران دهکده
021 46 01 39 23

فرهنگ ایرانیان در کانادا

زندگی در کانادا

بدون هیچ‌شکی فرهنگ ایرانی از اصیل ترین و کامل ترین فرهنگ هاست و هر عضو جامعه در یک کشور نمایانگر فرهنگ و آداب آن کشور خواهد بود و باید آن را حفظ کند،حتی افرادی که مهاجرت میکنند بازهم روی آداب کشورشان حساس هستند.

زندگی در کانادا

در سالهای اخیر با افزایش مهاجرین ایرانی به کشور کانادا،فرهنگ و هنر ما در آن کشور هم پیشرفت کرده چه در حوزه ی فیلم و سینما و چه در حوزه ی هنرهای سنتی مانند سفالگری،الگوسازی،قالیبافی و...همچنین برای حفظ این پیشرفت سالانه چندی از هنرمندان ایرانی برای شرکت در جلسات هنری به کانادا سفر میکنند.

زندگی در کانادا


از مهم ترین آیین های سنتی ایرانی می توان به نوروز و حال و هوای عید اشاره کرد.نکته ی قابل توجه در این باره این است که در کانادا بطور رسمی اولین روز بهار «Nowrouz DAy» نامگذاری شده و اکثرا مانند ایرانیان و سایر کشورها این روز را جشن می گیرند.ایرانی تبارها در کانادا در روز آخر تعطیلات نوروزی که معروف به روز طبیعت است به گردش و طبیعت گردی میپردازند تا این سنت دیرینه را حفظ کرده و به دیگران نشان دهند.

با یک کلیک به کانادا مهاجرت کنید
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده