ایران دهکده
021 46 01 39 23 - 021 46 01 39 16

جذاب ترین نقاط دیدنی و بدون اینترنت در جهان

نقاط بدون اینترنت در جهان

بیابان کالاهاری

این بیابان ها در قاره ی آفریقا واقع شده و منطقه ای بکر است که تنها بومیان هستند که در آنجا ساکنند و هر از گاهی طبیعت گردان و دوست داران طبیعت به این منطقه می روند.در این بیابان ها حیوانات مختلفی از جمله شیر،آهو و... وجود دارد.نکته ی قابل توجه این است که در این منطقه اینترنت وجود ندارد.

عجیب ترین نقاط جهان

دریاچه پانگونگ تسو

این دریاچه جزء یکی از مکان های زیبای هند است که به صورت اشتراکی متعلق به هند و چین است.زیبایی این دریاچه به قدری است که گویی بوم نقاشی است..در این منطقه افراد به اینترنت ندارن و فارغ از دنیای مجازی از طبیعت لذت می برند.

نقاط بدون اینترنت در جهان

کشور مغولستان

این کشور که در آسیا واقع است جمعیت زیادی ندارد و دارای مزارع و مراتع فراوانی می باشد که از طبیعتی آرام بهره می برد به همین دلیل است که بسیاری از گردشگران جذب این منطقه می شوند.این کشور امکانات چندانی از جمله اینترنت ندارد.

نقاط بدون اینترنت در جهان

 جنگل سیاه آلمان

نام این جنگل به تلفظ آلمانی شوارتز-والد می باشد که به دلیل درختان انبوه که در این جنگل واقع است به این نام معروف شده است.در این جنگل موزه ی روباز مزرعه ی قاضی که مربوط به کشاورزان است و موزه ی ساعت که مقصد بسیاری از گردشگران است.در این منطقه دسترسی به اینترنت میسر نیست.

نقاط بدون اینترنت در جهان

کشور پاپوآ گینه نو

این کشور واقع در اقیانوسیه است که از آتشفشان ها و مناطق زلزله خیز زیادی تشکیل شده.زندگی در این کشور مشکل می باشد و اکثر آنها روستاییان بومی هستند اما به همین دلیل دارای طبیعت بکر و دست نخورده است و بسیاری از گردشگران این منطقه را برای گردش انتخاب می کنند.حدود 700 گویش مختلف در این این کشور رایج است.در این کشور تنها رسانه ی رایج رادیو است و حتی تلویزیون و روزنامه هم رونق چندانی ندارد چه برسد به اینترنت!

نقاط بدون اینترنت در جهان

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
021 46 01 39 16
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز 21 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده