ایران دهکده
021 46 01 39 23

رشته ی داروسازی و امتحان PEBC در کانادا

کار در کانادا

رشته داروسازی در کانادا از رشته های پر طرفدار پزشکی است که کشور کانادا هم در سال 2010 این رشته و شغل را در لیست نیازهای خود جای داد و اقدام به جذب مهاجر در این زمینه کرد.این افراد اکثرا از درآمد خوب و راضی کننده ای برخوردارند.

تحصیل در کانادا

مهاجرینی که خارج از کانادا تحصیل کرده اند برای دریافت مجوز اولیه باید به سراغ شورای PEBC بروند و در آزمون های ویژه ی آنها شرکت کنند البته کسانی که فارغ التحصیل از دانشگاه های آمریکا هستند روند پیگیری کارهایشان به دلیل اینکه سیستمی شبیه به کانادا دارند کمی متفاوت تر است و راه ساده تری در پیش خواهند داشت.

تحصیل در کانادا

در ابتدا افراد مدرک تحصیلی خود را برای ارزیابی به این تشکیلات میدهند که برای این کار باید مجموعه ای از مدارک لازم را به همراه مبلغی برای دریافت فرم و هزینه ی ارزیابی در اختیار آنها قرار دهند و پس از آنکه مرحله ی اول بدون مشکل سپری شد باید در آزمون PEBC شرکت کنند تا با قبولی در آن بتوانند مدارک خود را تطبیق بدهند.این آزمون ها دو نوبت در سال برگزار می شود.

لینک های مفیدتر 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز 27 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده