ایران دهکده
021 44 44 73 58

رشته فضانوردی در کانادا

تحصیل در کانادا

فضانوردی حرفه ای است که یک شبه نمی توان به فکر دستیابی به آن افتاد بلکه مستلزم سال ها آموزش و یادگیری است.حتی خیلی از افراد با وجود سال ها آموزش در آزمون های اولیه ناسا رد می شوند به همین دلیل شغلی است که دستیابی به آن به آسانی صورت نمی گیرد و حداقل قدم لازم برای اقدام به این کار داشتن مدرک لیسانس در یکی از رشته های مهندسی،فیزیک،ریاضیات و... است.

تحصیل در کانادا

همچنین فردی که برای فضانوردی اقدام می کند باید از نظر جسمی(مثل قد،فشار خون،میزان دید و...) هم شرایط مناسبی داشته باشند و به حد استاندارد برسند.بعد از آن باید در دوره های آموزشی که چندین سال طول می کشد و برای آشنایی با شرایط و مقررات فضا هست،شرکت کنند و پس از پایان این دوره ها مدتی هم به عنوان نیروی کمکی به پرواز بپردازند.

دفتر مرکزی فضایی کانادا در استان کبک قرار دارد و آژانس های فضایی مختلف کانادا چندین سال است که با آژانس های اروپایی همکاری داشته اند.رئیس سازمان فضایی کانادا این ادعا را دارد که کشور کانادا از فعالان در زمینه ی فضانوردی است و می گوید بسیاری از کارها در ایستگاه های فضایی بر عهده ی کانادایی ها است.

تحصیل در کانادا

از نکات جالب که می توان به آن اشاره کرد این است که کانادایی ها بودند که دستکش مخصوص فضانوردان برای استفاده ی آنها را تولید کردند.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

با پاسخ به سوال زیر برنده تورهای رایگان کیش، مشهد، تفلیس و یا استانبول ایران دهکده شوید.

سوال: "شهر باستانی حریره در کدام استان کشور قرار دارد؟"

1- سیستان و بلوچستان  2- هرمزگان

پاسخ خود را در بخش توضیحات اعلام نمایید.