ایران دهکده
021 46 01 39 23

جشن های دیرینه و سنتی کانادا

جشن های کشور کانادا

یکی از جشن های سنتی کانادا روز کریسمس است که 25 دسامبر روز میلاد حضرت مسیح را با این عنوان جشن می گیرند و در این روز به یکدیگر هدیه می دهند و غذاهای خوب میل میکنند و برای انجام یک سری رسوم به کلیساها می روند در بعضی شهر ها مانند کبک این کارها در شب انجام میشود.

جشن های کشور کانادا
در شب سال نو یعنی 31 دسامبر مردم کانادا در مهمانی ها دور هم جمع می شوند و به شادمانی و آتش بازی می پردازند و حتی می توان گفت این تعططیلات فرصت خوبی برای توریستان است که به کانادا بروند و در این مدت از جشن ها و طبیعت این کشور لذت ببرند.مردم کبک در این شب معمولا در کنار دریاچه گرد هم جمع می شوند و به ماهی گیری مشغول می شوند.

جشن های کشور کانادا
جشن هالووین هم یکی از جشن های سنتی که در شب 31 اکتبر برگزار میشود،به حساب می آید.در این شب مردم لباس های عجیب و غریب می پوشند و از دیگران آبنبات و شکلات و... جمع می کنند.این جشن در کشورهایی نظیر کانادا،ایرلند،آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی برگزار می شود.جالب است بدانید که در ابتدا مهاجران اسکاتلندی و ایرلندی بودند که آمریکایی ها را با این جشن آشنا کردند که در آن زمان با اعتقاد به جهان آخرت این روز را جشن می گرفتند.

جشن های کشور کانادا
روز شکرگزاری در کانادا جزء تعطیلات عمومی این کشور است که مدارس،ادارات و اماکن و... تعطیل می باشند.در این روز اکثرا افراد سعی می کنند گرد هم جمع شوند یا پذیرای مهمانان در خانه ی خود باشند و با غذاهایی مانند گوشت بوقلمون،کدو تنبل،ذرت و... که از نمادهای این روز هستند از دیگران پذیرایی کنند.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده