ایران دهکده
021 46 01 39 23

رشته ی معماری در کانادا

رشته معماری در کانادا

امروزه می توان از رشته ی معماری به عنوان رشته ای که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته یاد کرد در کانادا هم همین امر وجود دارد.

دانشگاه های کانادا که در زمینه ی معماری فعالیت دارند 

رشته ی معماری در کشور کانادا در گروه شغل ها و حرفه های نظام مند قرار دارد و اکثر معماران عضو نظام معماری یا CACB می شوند و باید برای گرفتن عنوان رسمی معماری مراحلی را بگذرانند که این مراحل در یکی از نظام های معماری کشور کانادا باید گذرانده شود.

رشته معماری در کانادا

نظام های معماری واقع در استان های مختلف کانادا 

بهترین راه برای پیدا کردن شغل در رشته ی معماری این است که فرد معمار با معماران دیگر در کانادا در ارتباط باشد و از طریق آنها برای انجام کار معرفی شود و یا فرد میتواند با رجوع به صفحات دسته بندی شده  AIBC برای یافتن شغل اقدام کند.البته باید به این نکته اشاره کرد که در کشور کانادا بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر دو مفهوم architect  و architectural engineer متفاوت هستند.یعنی از یک architect  تنها انتظار میرود که کارهای طراحی و نظارت بر آن را انجام دهد و وظیفه ی یک engineer  کار با نرم افزار مربوط به معماری و تسلط به مهارت های کامپیوتری در حوزه ی رشته ی خود هستند.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده