ایران دهکده
021 46 01 39 23

استفاده از شبکه اجتماعی linkedin برای ارتقاء شرایط تحصیلی و شغلی در کانادا

شبکه اجتماعی linkedin

یکی از شبکه های اجتماعی قدرتمند و کارا سایت لینکدین می باشد که بیشتر به کسب و کار و جنبه های شغلی توجه دارد.در این سایت فرد می تواند با استفاده از پروفایل خود و اطلاعاتی که در آن وارد می کنند مهارت های شغلی خود را مطرح کند.بهتر است که تمام قسمت های پروفایل خود را تکمیل کنید که در هنگام جستجو، فرد بتواند افراد مرتبط به حرفه ی خود و حوزه ی تحصیلی خود را بهتر بیابد.

شبکه اجتماعی linkedin

بعد از ساخت پروفایل و تکمیل کردن قسمت های آن برای اینکه نتایج بهتری بگیرید،بهتر است هر روز آن را از طریق اشتراک گذاری و ارسال مطالب جدید بروزرسانی کنید.بطورکلی هدف اصلی این شبکه اجتماعی ارتباط دادن افراد متخصص و حرفه ای در سراسر جهان باهم است و افراد با عضویت در این شبکه می توانند از مطالب جدید و اخبار و اطلاعات با خبر شوند.

کاریابی از طریق linkedin در کانادا

علاوه بر این افراد می توانند از این طریق شغل هم پیدا کنند یا مدیرانی که قصد استخدام کارمندان و نیروهای جدیدی دارند می توانند از این طریق اقدام کنند. بنابراین شما با استفاده از شبکه اجتماعی linkedin میتوانید شرایط تحصیلی و موفقیت شغلی خود را در کانادا ارتقاء دهید.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز 27 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده