ایران دهکده
021 44 44 73 58

بازار کار رشته ی عمران در کانادا

بازار کار رشته عمران در کانادا

مهندسی عمران یکی از شغل های مورد نیاز برای هر کشوری می تواند باشد به خصوص کشور کانادا که کشوری رو به رشد است.فارع التحصیلان این رشته که زبان قوی دارند به واسطه ی همین رشته و معدل بالا می توانند اقامت دائم در کانادا را دریافت کنند و حقوق بالایی بگیرند.

بازار کار رشته مهندسی عمران در کانادا

مهندسی عمران رشته ای موفق تر از گذشته در کانادا

امروزه کشور کانادا با کمبود مهندسان عمران مواجه است زیرا این کشور در حال انجام پروژه های عمرانی وسیعی می باشد و سیاست خود را بر جذب مهندسان عمران کارآمد قرار داده اند.

طبق آمار امروزه فارغ التحصیلان بومی کانادا کم شده اند و کارفرمایان مایل هستند که مهندسین عمران را از خارج از کانادا استخدام کنند،به دلیل اینکه کانادا کشور رو به رشدی است و اهداف بزرگی را در نظر دارد به همین خاطر به مهندسین عمران بسیار بها می دهند و شرایط خوب و مناسبی را برای افراد حرفه ای و کارآمد ایجاد می کنند.

نیاز بازار کار کانادا به مهندسین عمران

هم اکنون این کمبود نیرو بیشتر در استان بریتیش کلمبیا دیده می شود.بطور کلی کسانی که قصد مهاجرت به کانادا دارند بهتر است قبل از مهاجرت اطلاعات خود را برای اینکه رشته ی تحصیلی آنها در کدام منطقه خواستار بیشتری دارد،تکمیل کنند تا به مشکل برنخورند.

بازار کار رشته عمران در کانادا

چگونه میتوان از طریق شغل مهندسی عمران وارد کشور کانادا شد؟

اکثر مهندسین عمران ایرانی با دریافت یک پیشنهاد شغلی خوب و معتر و تأیید ازطرف یک سازمان معتبر کانادایی و با گرفتن ویزای کار کانادا وارد این کشور میشوند. از راه های دیگری که برای ورود مهندسین عمران به این کشور وجود دارد میتوان برنامه های مهاجرتی نیروی متخصصین فدرال و یا کبک را نام برد که هر دو برای مهندسین عمران امتیازات خوبی را در نظر دارند.

لینک های مفیدتر 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

با پاسخ به سوال زیر برنده تورهای رایگان کیش، مشهد، تفلیس و یا استانبول ایران دهکده شوید.

سوال: "شهر باستانی حریره در کدام استان کشور قرار دارد؟"

1- سیستان و بلوچستان  2- هرمزگان

پاسخ خود را در بخش توضیحات اعلام نمایید.