ایران دهکده
021 46 01 39 23

نحوه افتتاح حساب بانکی در کانادا

باز کردن حساب در کانادا

کشور کانادا کشور مهاجرپذیری است و خدمات بانکی را برای مهاجرین در قالب NON PRESIDENT ACCOUNT عرضه میکند و می توان در بانک های مختلف کانادا که هر یک خدمات گوناگونی دارند حساب باز کرد.بانک هایی از جمله:

  • Royal bank of Canada
  • Scotia Bank
  • HSBC Bank
  • Dejardins
  • CIBC     
  • و...

همچنین انواع حساب های گوناگونی در کانادا وجود دارد اعم از: حساب در گردش،حساب پس انداز سود کم،حساب پس انداز سود زیاد،حساب دلار آمریکا،حساب پس انداز معاف از مالیات،حساب سود تضمین شده و...

باز کردن حساب در کانادا

برای افتتاح حساب هم می توان بطور حضوری از بانک وقت ملاقات گرفت و هم می توان بعد از انتخاب بانک مورد نظر به آدرس ایمیل آن بانک درخواستی بفرستیم که آنها در جواب فرم هایی را با عنوان فرم اطلاعات عمومی فرد،فرم نمونه امضا و فرم تأیید هویت ارسال میکنند که باید این فرم ها را پرکرده و به تأیید سفارت کانادا رسانید.

باز کردن حساب در کانادا

برای انجام کارهای تأییدیه باید ابتدا از سفارت وقت ملاقات گرفت و اصل و کپی پاسپورت،اصل شناسنامه و ترجمه ی آن را به همراه داشت.پس از تأیید،تأییدیه را برای بانک ارسال کرده و ظرف چند روز حساب افتتاح می شود.

 

لینک های مفیدتر

 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده