ایران دهکده
021 44 44 73 58

کدام شهر برای سکونت مهاجرین تازه وارد کانادا مناسب است؟

انتخاب شهر در کانادا

کانادا کشور عظیم و وسیعی است که بر خلاف وسعتش پراکندگی جمعیت کمی دارد.بیشتر جمعیت کانادا در شهرهای ونکوور،تورنتو و مونترال ساکن هستند و به دلیل اینکه این استان ها از قطب های اصلی کشور کانادا هستند و زندگی در این شهرها رونق زیادی دارد، اکثر مهاجرین تا سالهای اخیر بیشتر این شهر ها را انتخاب می کردند، چون به طور طبیعی خدمات بهتری در این شهر ها ارائه میگردد، البته ناگفته نماند که به همان اندازه هم هزینه های زندگی و مالیات بالا می باشد.

اما سیاست دولت کانادا برای حل مشکل پراکندگی جمعیت این کشور این است که خدمات بیشتری را در شهر های دیگر برقرار سازد و امکانات بهتری در اختیار مردم قرار دهد تا مهاجرین بیشتری جذب آن مناطق شوند زیرا این امر باعث تقویت اقتصاد و افزایش بازار کار در کانادا می شود.

انتخاب شهری برای سکونت در کانادا

در ابتدا فاکتور های مختلفی برای فردی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد، وجود دارد که شهر خود را برای سکونت انتخاب کند مانند: مسکن،یافتن شغل،نرخ بیکاری،فرهنگ،مالیات،خدمات و...

اما در چند سال اخیر شهر اٌتاوا به عنوان بهترین شهر از نظر مهاجرین انتخاب شده است که دلایل مختلفی برای این انتخاب وجود دارد اعم از: یافتن شغل در زمانی کوتاه،شهری تمیز،دسترسی آسان به مکان های مختلف،وجود دانشگاهی برجسته،نرخ پایین جرم و جنایت و...

انتخاب شهری برای سکونت در کانادا

بطورکلی پیشنهاد می شود اگر مهاجرین کانادا آشنا یا بستگانی در شهرهای بزرگ و پرجمعیت ندارند و یا شغل و مسکن آنها در این شهرها از ابتدا مشخص نشده بود بهتر است ابتدای کار مهاجرتی خود را در شهر های کم جمعیت با هزینه های پایین انتخاب کنند تا شرایط راحت تری را برای خود رقم بزنند.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

با پاسخ به سوال زیر برنده تورهای رایگان کیش، مشهد، تفلیس و یا استانبول ایران دهکده شوید.

سوال: "شهر باستانی حریره در کدام استان کشور قرار دارد؟"

1- سیستان و بلوچستان  2- هرمزگان

پاسخ خود را در بخش توضیحات اعلام نمایید.