ایران دهکده
021 46 01 39 23

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری در کیش

خاک جزیره کیش ساختاری مرجانی دارد که در زیر نور آفتاب رنگ نقره فام آن درخشندگی خیره کننده ای دارد و همین ویژگی باعث متفاوت ساختن ساحل جزیره کیش از سایر سواحل دنیا شده است، همچنین آب دریا در کیش بسیار شفاف و روشن است و تا فاصله ای دور میتوانید به راحتی کف دریا را مشاهده کنید.

 

ماهیگیری در کیش

ماهی های تزیینی و سایر آبزیانی که در این سواحل زندگی میکنند یکی از استثنایی ترین جاذبه های جزیره کیش به حساب می آیند که وجودشان را از تماشاگران پنهان نمی کنند و می توانند ساعت ها مسافران را مجذوب و سرگرم خود کنند، علاوه بر این ماهی های زینتی و زیبا، مرغوب ترین ماهی های خوراکی کشور ایران نیز مثل ماهى شیر، سُرخو، سه کله، کافُر، شهرى، جاش سال، جاش طلایى، جت، هوور، کوسه، نیزه، هامور، زرده، صافى، طوطى، حلالى، گرفه و زل در سواحل زیبای کیش صید میشوند و افرادی که علاقمند به تفریح ماهیگیری در کیش هستند میتوانند در سواحل زیبای کیش به صید این ماهی ها بپردازند.

 

ماهیگیری در کیش

سواحل کیش از کم خطرترین سواحل دنیاست که فاقد کوسه است و همین دلیل ماهیگیری در کیش را برای همه افراد امکان پذیر ساخته است. از دیگر مزایای جزیره استثنایی کیش این است که چه در فصل گرما و چه در فصل سرما دریای آن برای ماهیگیری و سایر تفریحات آبی کیش قابل استفاده میباشد.

 

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری تفریحی در کیش در همه نقاط ساحل جزیره به غیر از محدوده اسکله تفریحی کیش، آزاد و قابل استفاده است و شما مسافران عزیز میتوانید در ساعات اولیه صبح یا نزدیک غروب خورشید که هوا خنک تر است با همراه داشتن وسایل ساده ماهیگیری  و قلاب های معمولی ماهیگیری، ساعت ها از این تفریح لذت ببرید و لحظات نابی را سپری کنید.  

لینک های مفیدتر درباره کیش

 

ماهیگیری در کیش
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده