ایران دهکده
021 46 01 39 23

بانجی جامپینگ کیش

takhfifat

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکو با ارتفاع های 40 و 60 متر میباشد، در این ورزش شما به وسیله یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد میکنید. ولی نیازی نیست که نگران افتادن یا جدا شدن طناب باشید چون اصول ایمنی به طور کامل در این وسیله رعایت شده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین طناب از برخورد شما به زمین جلوگیری میکند.

 

بانجی جامپینگ کیش

برای استفاده از این وسیله نیازی به آموزش های اولیه ندارید و بعد از رفتن روی سکو می توانید با راهنمایی مربی و تصمیم خودتان به سمت زمین سقوط آزاد کنید، چون خیلی از افراد جرأت بالا رفتن از پله های بانجی جامپینگ را دارند ولی وقتی به سکوی پرش میرسند و پایین را نگاه میکنند از پریدن منصرف میشوند! توجه کنید که ورود بیماران قلبی و خانم های باردار به این وسیله اکیداً ممنوع میباشد.

 

بانجی جامپینگ کیش

به شما پیشنهاد میدهیم اگر شجاعت و جرأت سقوط آزاد را دارید در سفر به کیش از بین تفریحات کیش، هیجان لذت بخش در بانجی جامپینگ را به هیچ وجه از دست ندهید،مجموعه بانجی جامپینگ کیش در خاورمیانه بی نظیر است.آدرس بانجی جامپینگ جزیره کیش: مرکز جزیره، میدان المپیک، مجاور شهر زیرزمینی کاریز.

 

بانجی جامپینگ کیش

لینک های مفیدتر درباره کیش
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده