ایران دهکده
021 44 44 73 58

ویزای استارت ـ آپ جدیدترین روش مهاجرت به کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

جدیدترین سیاست مهاجرت به کانادا برنامه ویزای استارت_آپ (start_up) می باشد.این برنامه با سیاست جذب کارآفرینان مهاجر است که ایده ای تازه ای دارند و می توانند شغل ایجاد کنند.از طریق این برنامه و سیاست می توان اقامت دایم گرفت.Start_up به معنی یک کار تازه و نوپا برای شرکت یا یک سازمان گفته می شود.

در ابتدا باید ایده و طرحی که برای اشتغال زایی در ذهن داریم را با چندی از سازمان ها و شرکت ها در کانادا به اشتراک بگذاریم تا یک پشتیبان برای طرح خود داشته باشیم، زیرا خود دولت کانادا هیچ حمایت مالی انجام نمی دهد اما تسهیلاتی را برای متقاضیان استارت ـ آپ در نظر گرفته است.همچنین باید زبان انگلیسی و فرانسوی خود را بهبود ببخشید یا حداقل تسلط کافی بر یکی از این دو زبان داشته باشید.

ویزای استارتاپ کانادا

شرایط اخذ ویزای استارت_آپ کانادا

- برای شروع راه ابتدا باید طرح کسب و کار تأیید شود و سازمان پشتیبان،حمایت خود را بطور کتبی اعلام کند تا متقاضی استارت ـ آپ بتواند موافقت نامه ی کتبی اعلام شده را ضمیمه ی درخواست خود کند و برای مهاجرت کردن همراه مدارک خود ارسال کند.

- پس از موافقت با شرایط و اخذ ویزای استارت ـ آپ در ابتدا شما ویزای اقامت موقت دریافت خواهید کرد و پس از مدتی میتوانید برای اقامت دایم خود و خانواده خود اقدام کنید.

این سیاست بسیار به نفع کشور و دولت کانادا است که باعث افزایش تقاضا برای مهاجرت به کانادا می شود و کسانی جذب این روش مهاجرتی می شوند که ایده های نو برای اشتغال زایی دارند.

 لینک های مفیدتر 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

با پاسخ به سوال زیر برنده تورهای رایگان کیش، مشهد، تفلیس و یا استانبول ایران دهکده شوید.

سوال: "شهر باستانی حریره در کدام استان کشور قرار دارد؟"

1- سیستان و بلوچستان  2- هرمزگان

پاسخ خود را در بخش توضیحات اعلام نمایید.