ایران دهکده
021 46 01 39 23

درباره جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد

این استان کوچکترین و پرجمعیت ترین استان کانادا است که به جزیره معروف است.این جزیره به افتخار نام پدر ملکه ویکتوریا (ادوارد) به این نام معروف شده است.

این استان یا جزیره به خاطر داشتن خاک قرمز یا ساحل های قرمز رنگ خود شهرت دارد.این جزیره دارای آب و هوای سرد است اما می توان گفت تابستان معتدل و خنکی دارد و به دلیل مجاورت با اقیانوس در فصل تابستان توریست های زیادی به این منطقه می روند.دمای هوا در تابستان 20 یا 30 درجه است و در زمستان ها به 20- تا 30- درجه کاهش می یابد.

شهر اصلی جزیره پرنس ادوارد

Charlottetown مرکز این استان می باشد که بیشتر شغل های دولتی در این شهر مرسوم است و شهر مدرن و به روزی است.به دلیل جمعیت کم این استان مسکن با قیمت مناسب و پایین وجود دارد.

جزیره پرنس ادوارد

 

هزینه های تحصیلی و درمانی

هزینه های تحصیل دانش آموزان در جزیره پرنس ادوارد تا پایان دوران مدرسه رایگان میباشد.علاوه بر این، تمامی شهروندان و کسانی که در این جزیره اقامت دائم داشته باشند از خدمات بهداشتی رایگان برخوردار هستند.

اقتصاد و استخدام در پرنس ادوارد

از نظر اقتصادی به دلیل خاک مناسبی که دارد کشاورزی در این جزیره رونق زیادی دارد و همچنین به دلیل مجاورت با اقیانوس ماهیگیری هم رواج دارد.همچنین به دلیل شرایط مناسب طبیعی و منابع طبیعی زیاد بخشی از درآمدشان از طریق توریست ها تأمین میگردد.

صنعت ماهیگیری، که یکی از کارفرماهای بزرگ در استان پرنس ادوارد است، اخیرا رو به کاهش بوده است و به همین دلیل در حال حاضر نرخ بیکاری در این استان دومین نرخ بالا از بین استان های کانادایی است، ولی دولت این استان در تلاش است تا کسانی که از صنعت ماهیگیری کنار رفته اند و شغلی ندارند را آموزش دهد تا در صنایع رو به رشد دیگری مشغول به کار شوند.

استان پرنس ادوارد

 

استاندارد زندگی در پرنس ادوارد

در جزیره پرنس ادوارد یک خانواده با وضعیت درآمد متوسط میتواند یک زندگی راحت، با هزینه های زندگی نسبتاً پایین در مقایسه با سایر استان های کانادا، را داشته باشد. کمترین هزینه های گرمایشی و مسکن در بین استان های کانادا، به عنوان هزینه های کلی و عمده زندگی، مربوط به جزیره پرنس ادوارد میباشد.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده