ایران دهکده
021 46 01 39 23

استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به بریتیش کلمبیا

غربی ترین استان کانادا بریتیش کلمبیا(British Columbia) می باشد که مرکز آن ویکتوریا بوده و بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این استان ونکوور است.استانی است که مقصد بسیاری از مهاجرین می باشد و اکثر ایرانیان مهاجر در قسمت شمالی ونکوور ساکن هستند.شهر ونکوور آب و هوای معتدل و مناسبی دارد و تغییرات دمایی در این شهر در طول سال زیاد نیست.این استان یه دلیل منابع طبیعی زیبایی که دارد جشنواره های متعددی را در فصل های مختلف سال برگزار می کند که مشتاقان زیادی در آن شرکت می کنند.

آموزش و تحصیل در بریتیش کلمبیا

در بخش آموزشی این استان تمام بچه ها تا قبل از 16 سالگی باید در مدرسه ثبت نام شوند که این دوره از 4 یا 5 سالگی شروع می شود همچنین هزینه ی تحصیل در این مدت رایگان است.{ دانشگاه بریتیش کلمبیا }

بریتیش کلمبیا کانادا

اقتصاد و استخدام در بریتیش کلمبیا

اقتصاد این استان به دلیل نزدیکی به اقیانوس آرام و جنگل ها و کوه هایی که دارد بیشتر بر پایه ی منابع طبیعی است و بخشی از منابع درآمدی آنها بر پایه ی توریست می باشد اما صنعت هم در این استان رواج دارد.

بریتیش کلمبیا جای خوبی برای پیدا کردن کار در کانادا میباشد،نرخ بیکاری در این استان در مقایسه با  30 سال گذشته به 6.1% کاهش یافته است.بیشتر این کارهای جدید در حوزه خدمات و فناوری قرار دارند.با پیش بینی رشد بسیار مثبت که برای آینده این استان وجود دارد، فرصت های شغلی بسیاری برای مهاجرین در بریتیش کلمبیا، در آینده ای بسیار نزدیک به وجود خواهد آمد.

مهاجران بریتیش کلمبیا

مهاجرت همیشه نقش ویژه ای را در بریتیش کلمبیا داشته است، از ساکنین اولیه این استان گرفته تا ساکنین امروزی. با کاهش نرخ تولد در این استان، انتظار استان از رشد این نرخ در آینده ای نزدیک بستگی به مهاجرت برای همه افراد در هر نقطه ای از جهان دارد.

مهاجرت به بریتیش کلمبیا

استاندارد زندگی در بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا بخاطر داشتن استاندارد بالای زندگی به خوبی شناخته شده است و با وجود شهر ونکوور برای زندگی و کار در آن، همواره بالاترین رتبه را در میان شهرهای برتر جهان به خود اختصاص داده است.همچنین شهر ونکوور برای مهاجران جدید شبکه های پشتیبانی و فرصت اقتصادی را از میان جوامع مهاجر موجود در شهر فراهم میکند.

در حالیکه هزینه های زندگی در استان بریتیش کلمبیا در بین تمامی شهرهای کانادا بالاترین است، و بالا بودن هزینه ها عمدتا به دلیل هزینه های مسکن است، ولی متوسط درآمد سالیانه در بریتیش کلمبیا به اندازه کافی بالا هست تا این هزینه ها جبران شود. علاوه بر این استان بریتیش کلمبیا دومین استان در کانادا است که پایین ترین نرخ مالیات درآمد شخصی را دارد.

اگر شما قصد مهاجرت به کانادا و سپس مهاجرت به این استان را دارید بهتر است در ابتدا از طریق اینترنت برای اجاره کردن خانه قبل از اینکه به آنجا بروید،اقدام کنید.

لینک های مفیدتر
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده