ایران دهکده
021 46 01 39 23

تحصیل در دانشگاه مونترال کانادا

دانشگاه مونترال 

شهر مونترال به عنوان بهترین شهر دانشجویی برای مهاجرت به کانادا شناخته شده است و دانشگاه مونترال کانادا یکی از دانشگاه های دولتی این شهر در کانادا است، این دانشگاه در سال 1878 میلادی تاسیس گردید و هم اکنون حدود 57000 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند. زبان اصلی این دانشگاه فرانسوی است اما در دوره های تحصیلات تکمیلی دروس به زبان انگلیسی هم تدریس می شوند. علاوه بر این دانشگاه مونترال در رتبه بندی وزارت علوم ایران در ردیف دانشگاه های ممتاز ایران قرار دارد.

یکی از دلایلی که تحصیل در دانشگاه مونترال را نسبت به سایر دانشگاه ها تا حدودی متمایز نموده است، این است که این دانشگاه دانشجویان را برای انتخاب رشته تحصیلی مورد علاقه آنها که می توانند در آن موفق باشند و پیشرفت کنند، راهنمایی می کند. علاوه بر این مزیت مشاوران خود را در زمینه‌های تخصصی، بررسی روان‌شناسانه و هدایت متقاضی به سوی زمینه‌های منطبق با علاقه و استعداد فرد، در اختیار دانشجویان قرار میدهد، مشاوران متخصص در آینده شغلی هر رشته و مشاوره در طول تحصیل برای رسیدن به بهترین سطح تحصیلی ممکن همچنین مشاوره‌هایی در مواردی مانند تغییر رشته، انتخاب رشته‌های بینابینی که امکان ادامه تحصیل در چندین رشته مختلف را در مقاطع بعدی فراهم می‌کند، کمک به رفع نقاط ضعف و همچنین آشنا ساختن متقاضیان با برنامه‌های کوتاه‌ مدت که می‌تواند در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف خود برساند، دانشجویان را راهنمایی می کنند.

 

دانشکده های دانشگاه مونترال

دانشکده الهیات و مطالعات مذهبی

دانشکده تحصیلات تکمیلی

دانشکده طراحی محیط

دانشکده هنر و علوم

دانشکده دندانپزشکی

دانشکده داروسازی

دانشکده دامپزشکی

دانشکده پرستاری

دانشکده موسیقی

دانشکده آموزش

دانشکده پزشکی

دانشکده مهندسی

دانشکده حقوق

هزینه تحصیل در دانشگاه مونترال

دوره کارشناسی ارشد 7.853$

دوره های با پایان نامه 407$

دوره دکترا 7.049$

دکترا همراه با پایان نامه 407$

نگاهی به دانشگاه مونترال در کانادا

  
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده