ایران دهکده
021 46 01 39 23

مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور

مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرت استانی نیوفاندلند و لابرادور فرایند مهاجرتی سریع‌تری را برای نیروهای کار متخصص و کارآفرینان با تجربه‌ای که تمایل دارند به عنوان مقیم دائم کانادا در استان نیوفاندلند و لابرادور ساکن شوند، فراهم نموده است. برنامه مهاجرت به  استان نیوفاندلند و لابرادور چهار گروه مهاجرتی را در بر میگیرد:

1-     مهاجرت از طریق نیروی کار متخصص

متقاضیان و افرادی که میخواهند واجد شرایط این گروه مهاجرتی باشند باید طبق شرایط زیر فرآیند مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور را دنبال کنند:

- متقاضی یک پیشنهاد کار دائم و تمام وقت از یک کارفرما در نیوفاندلند و لابرادور دریافت کند.

- پیشنهاد کار باید در سمت و پستی باشد که افراد ساکن در این استان یا کانادا قادر به انجام این کار نباشند.

- حقوق و مزایای شغل پیشنهادی باید با استانداردهای ایالت و نرخ دستمزد معمول شغل مورد نظر هماهنگی و تطابق داشته باشد.

- متقاضی باید در ارزیابی اولیه‌ای که فاکتورهای سن، استخدام، تجربه کار، تحصیلات، توانایی های زبانی، منابع مالی شخصی، وفق پذیری و استخدام همسر را مورد بررسی قرار می‌دهد، حداقل 50 امتیاز دریافت کند.

- ممکن است لازم باشد که متقاضی برای شرکت در مصاحبه حضوری سفری به نیوفاندلند و لابرادور داشته باشد.

مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور

 

2-     مهاجرت از طریق کارآفرینی

این روش برای جذب کارآفرینانی است که تمایل دارند کسب و کار جدیدی را در نیوفاندلند و لابرادور راه‌اندازی نمایند و برای اینکه جزء این گروه مهاجرتی شناخته شوند باید شرایط زیر را داشته باشند:

- تمام و یا بخشی از کسب و کار موجود در استان نیوفاندلند و لابرادور را بخرند.

- حداقل دارایی خالصی به میزان حداقل 450,000 دلار کانادا داشته باشند.

- سرمایه‌گذاری حداقل 200,000 دلار کانادا برای تاسیس یک کسب و کار جدید یا مالکیت تمام یا بخشی از یک کسب و کار موجود در نیوفاندلند و لابرادور.

- شخص باید دارای حداقل پنج سال سابقه مدیریت ارشد یا تجربه کارآفرینی در کسب و کاری مرتبط با کاری که قصد دارد در این ایالت تاسیس یا خریداری نماید، باشد.

- متقاضی باید در ارزیابی اولیه‌ای که فاکتورهای سن، استخدام، تجربه کار، تحصیلات، توانایی های زبانی، منابع مالی شخصی، وفق پذیری و استخدام همسر را مورد بررسی قرار می‌دهد، حداقل 50 امتیاز دریافت کند.

- شخص متقاضی باید یک توافقنامه کاری امضا کند و مبلغ 100,000 دلار کانادا را نزد دولت نیوفاندلند و لابرادور به ضمانت بگذارد. این پول پس از اینکه شرایط و مفاد توافقنامه مذکور توسط شما به اجرا گذاشته شد و کسب و کار پیشنهادی‌تان تاسیس شد، برگردانده خواهد شد.

- متقاضی باید برای مصاحبه حضوری سفری به نیوفاندلند و لابرادور داشته باشد و یک برنامه بیزینسی برای تاسیس کسب و کاری موفق در استان نیوفاندلاند و لابرادور  ارائه دهد.

 

3-     مهاجرت از طریق تحصیل

این روش به دانشجویان خارجی که از یک موسسه آموزش عالی معتبر در ایالت نیوفاندلند و لابرادور فارغ‌التحصیل شده‌اند و تمایل دارند که در این ایالت زندگی و کار کنند، طبق شرایط زیر اجازه کار داده میشود:  

- متقاضیان باید در طی دو سال گذشته از یک برنامه تمام وقت حداقل دوساله فارغ‌التحصیل شده و گواهینامه، دیپلم، یا مدرک تحصیلی مربوطه را اخذ نمایند.

- متقاضی باید کار یا پیشنهاد کار دائم و تمام وقتی از یک کارفرما در نیوفاندلند و لابرادور که با رشته تحصیلی او مرتبط است دریافت کند یا قابلیت‌های لازم جهت استخدام در این استان را داشته باشد.

- مجوز کار مخصوص فارغ‌التحصیلان خارجی را در اختیار داشته باشند.

- توانایی مالی کافی جهت سکونت و استقرار در استان نیوفاندلند و لابرادور را داشته باشد.

- داشتن مهارت کافی در زبان انگلیسی یا فرانسه.

 

4-     مهاجرت خویشاوندی

این روش مخصوص شهروندان یا مقیمان دائم کانادا است که به مدت حداقل یک سال در نیوفاندلند و لابرادور زندگی کرده‌اند و می‌توانند با اسپانسر کردن اقوام خود، آنها را برای دریافت ویزای اقامت دائم کانادا حمایت کنند.

 فرد اسپانسر کننده باید یک تعهدنامه برای کمک و حمایت از اسپانسر شونده در طی فرایند مهاجرت و پس از وارد شدن وی به استان نیوفاندلند و لابرادور، امضا کند.

شرایط اسپانسر شونده:

- حداقل 18 سال وحداکثر 49 سال سن

- داشتن حداقل یک سال تجربه کاری

- قصد سکونت و کار در نیوفاندلند و لابرادور را داشته باشد.

- یک برنامه آموزش عالی حداقل یک ساله را به اتمام رسانده و گواهینامه، مدرک، یا دیپلم مربوط به آن را اخذ نموده باشد.

- فرد یک پیشنهاد کار تمام وقت و دائم از طرف کارفرمایی در نیوفاندلند و لابرادور دریافت کرده باشد یا از تمایل و صلاحیت لازم جهت یافتن کاری تمام وقت و دائم در ایالت برخوردار باشد،که برای این کار باید یک تعهدنامه حمایت که به امضای اسپانسر رسیده است را دریافت کند.

- وجه نقد کافی (حداقل 10,000 دلار کانادا برای خودش و 2000 دلار کانادا به ازای هریک از همراهان وابسته) برای پرداخت هزینه‌های زندگی پس از ورود به استان نیوفاندلند و لابرادور و طی مدتی که در جستجوی کار است همراه داشته باشد.

 نگاهی به استان نیوفاندلند و لابرادور در کانادا

 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده