ایران دهکده
021 46 01 39 23

دانشگاه وینیپگ استان مانیتوبا

 دانشگاه وینی پگ کانادا

در مطلب بهترین دانشگاه های کانادا که کمی قبل تر منتشر کردیم، دانشگاه وینیپگ استان مانیتوبا نیز یکی از دانشگاه های برتر و عضو گروه تحقیقاتی در کانادا است.

دانشگاه وینیپگ دانشگاهی پویا است و دائما در حال تغییرو تحول است. این دانشگاه، مرکزی است که مردم را با فرهنگ های مختلفی که دارند به هم پیوند می دهد، همچنین شهر وینیپگ که این دانشگاه در آنجا واقع شده است، در مرکز کشور کانادا قرار گرفته و جمعیتی بالغ بر 640 هزار نفر دارد، این شهر از نظر جمعیت هفتمین شهر کانادا می باشد.

دانشگاه وینیپگ در مرکز استان مانیتوبا، در شهر وینیپگ واقع شده است و در سال های 2007 و 2008 به عنوان نهمین دانشگاه کانادا و سومین دانشگاه در منطقه غرب کانادا شناخته شد، علاوه بر این ها دانشگاه وینیپگ از لحاظ آموزشی دوره های متعددی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد که از سطح کیفیت بالایی برخوردارند، برخی از این دوره ها در کانادای غربی منحصر به فرد هستند، به عنوان مثال دوره های حقوق بشر و مطالعات جهانی در سطح کارشناسی و مطالعات مربوط به امور حکومتی در سطح کارشناسی ارشد از دوره های منحصر به فرد این دانشگاه هستند. لازم به ذکر است که این دانشگاه در مقطع کارشناسی یکی از بهترین دانشگاه های کانادا محسوب می شود.

دانشگاه وینیپگ استان مانیتوبا

دانشکده ها:

علوم انسانی

بازرگانی و اقتصاد

آموزش

حرکت شناسی

علوم

الهیات

لیست رشته هایی که در مقطع کارشناسی در دانشگاه وینیپگ موجود می باشد:

مردم شناسی

علوم کاربردی کامپیوتر

بیوشیمی

زیست شناسی

بازرگانی و امور اداری

شیمی

روش های میانجیگری

قضاوت جنایی

اقتصاد

آموزش

مهندسی

جغرافیا

ریاضیات و آمار

فیلم و تئاتر

نکته ی قابل ذکر دیگر درباره ی این دانشگاه این است که اندازه کلاس های دانشگاه کوچک اند و به دانشجویان گروهی از اساتید و متخصصان جهت پشتیبانی اختصاص داده می شود.

نگاهی به دانشگاه وینیپگ در استان مانیتوبا

 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده