ایران دهکده
021 46 01 39 23

مزایای مهاجرت به کانادا نسبت به کشورهای دیگر

مهاجرت به کانادا

در سال های گذشته اکثر افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را داشتند، به دنبال گرفتن اقامت در آمریکا بودند، ولی در حال حاضر برعکس این موضوع اتفاق افتاده است و در سال های اخیر گرایش مردم ایران برای مهاجرت به کانادا افزایش یافته است، اما چرا کانادا؟

ما در اینجا قصد داریم تا مزایای کشور کانادا نسبت به کشورهای دیگر را در زمینه تحصیل، زندگی، کار، اقامت و...  برای شما مطرح نماییم تا کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، بهترین مکان را انتخاب نمایند.

 

15 مزیت مهاجرت به کشور کانادا نسبت به سایر کشورها

 

1- اولین و مهم ترین مورد این است که کشور کانادا یکی از سالم ترین و ایمن ترین کشورهای جهان به حساب می آید زیرا ضریب خشونت و جنایت و میزان آلودگی های هوا و محیط زیست در این کشور در پایین ترین درجه قرار دارد.

2- کانادا کشوری است که امنیت، سلامت، آموزش و رفاه کودکان را اولویت اصلی قرار می دهد و خدمات اجتماعی شامل تامین کمک هزینه زندگی برای نیازمندان، بیمه بیکاری، پرداخت کمک هزینه زندگی به سالمندان و تامین مسکن مناسب برای آنان و... در بالاترین سطح های جهانی به کاناداییان ارائه می شود.

3- ایجاد فرصت های زندگی و رشد عادلانه، بدون تبعیض و بی توجه به نژاد، سن، جنسیت ملیت، قوم و...زیرا کانادا چند ملیتی ترین کشور جهان به شمار می آید و کمترین نشان از نژادپرستی و خشونت های قومی در آن به چشم می آید.

4- امکانات تحصیل در کانادا به خوبی فراهم بوده و به دانشجویان بها زیادی داده می شود، همچنین بر اساس قوانین جدید، دانشجویان دوره‌ی دکتری دانشگاه‌های کانادا بعد از سال دوم می‌توانند برای ویزای اقامت دائم اقدام نمایند.

5-  رفت و آمد از کانادا به ایران نسبت به بسیاری از کشورها راحت‌ تر است.

6-حق شهروندی کانادا به راحت ترین شیوه ممکن و پس از سه سال اقامت در کانادا به افراد مقیم داده می شود و آنها دارای حق شهروندی دوگانه (تابعیت دو کشور مختلف) نیز هستند.

7- به درخواست های مهاجرت به کانادا در برنامه های گوناگون مهاجرتی در یک چارچوب زمانی منطقی، به صورت عادلانه رسیدگی می شود.

مهاجرت به کانادا

8- انتخاب کشور کانادا در سالهای پیاپی به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی توسط سازمان ملل، که علت این انتخاب در نظر گرفتن معیارهایی همچون کیفیت زندگی مردم، فرصتهای آموزشی، میزان بیکاری، ضریب خشونت، طول عمر و... می باشد.

9- برپا بودن حکومت دمکراسی در کشور کانادا و آزادی و احترام به حقوق مدنی و شهروندی برای همه افراد.

10- برای راه اندازی یک کسب و کار جدید در کانادا محدودیت و قوانین دست و پا گیر بوروکراتیک بسیار کم است و این امر را بسیار آسان نموده است.

11- کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی و اقامت زنان  بیان شده است.

 12- رفت و آمد آسان به آمریکا که دارای موقعیت‌های شغلی زیاد و قوی‌ترین اقتصاد جهان می باشد.

13- زبان رسمی کانادا به غیر از استان کبک، انگلیسی است و برقرای ارتباط و تأمین نیازهای زندگی از کشورهای غیر انگلیسی زبان برای مهاجران راحت تر می باشد.

14- گرفتن اقامت در کانادا از کشورهای اروپایی آسان‌تر است.

15- مردم کانادا مردمانی مهمان نواز، مودب و مهربان هستند و با افراد خارجی‌ برخورد خوبی دارند.

 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده