ایران دهکده
021 46 01 39 23

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

بر اساس قوانین مهاجرت به کشور کانادا، هر یک از استان های کانادا به صورت مستقل در جهت پیشرفت خود و رونق بازار کار بطور چشم گیر، به دنبال پذیرش مهاجرت کنندگان از طریق سرمایه گذاری هستند، این امر نه تنها به نفع استان های این کشور است بلکه تا حد زیادی به نفع مهاجران شده است چرا که فرایند مهاجرت را آسان و سریع تر نموده است. علاوه بر این برنامه انتخاب استان ها باعث شده تا هرکدام از استان ها بتوانند به تنهایی اشخاصی را که قصد مهاجرت به یک استان خاص را دارند، انتخاب کنند.به این صورت که استان های شرکت کننده در این برنامه با CIC قرار داد میبندند تا بتوانند مستقیما مهاجری را که واجد شرایط آنهاست انتخاب کنند و متقاضیان این برنامه نیز باید درخواست خود را به استانی که قصد اقامت در آن را دارند اعلام کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

اولین گام برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی اخذ موافقتنامه استان است. اغلب این مرحله به سرعت طی می شود. زمان این فرآیند بسته به استان مربوطه بین دو هفته تا 9 ماه می باشد. بعد از موافقت استان پرونده باید به تصویب دولت فدرال نیز برسد که این مرحله شامل رسیدگی به مسائلی همچون سوء پیشینه وگواهی پزشکی متقاضیان است.

اگر بخواهیم نگاهی به برنامه های استانی کانادا بیندازیم به طور کلی در اکثر استان ها دو نوع برنامه وجود دارد:

 برنامه استانی برای متخصصان مشاغل:

این برنامه، فرآیند مهاجرت برای متخصصان مشاغل که از طرف کسب وکار استانی پیشنهاد کاری در یک کسب و کار مرتبط با رفع نیازهای آن استان دریافت کرده اند، را تا حد زیادی سریع تر میکند.

برنامه استانی برای مهاجرت به روش کارآفرینی:

بیشتر برنامه های تجاری استانی فرآیند مهاجرت به کانادا را در صورتی که متقاضی، یکی از فعالیت های زیر را در آن استان انجام دهد سرعت میبخشد:

  • ایجاد کسب و کار جدید
  • سرمایه گذاری فعالیت های مشترک با کسب و کار های محلی

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی:

1.شخص سرمایه گذار باید در امور روزانه فعال باشد و مؤسسه را اداره کند

2.مبلغی را در حدود 350000 الی 600000 دلار کانادا را با توجه به استان مربوطه به عنوان دارائی خالص ارائه کند که این مبلغ برای استان های مختلف متفاوت است و نیازی به آوردن این پول به کانادا نیست.

3.شخص دارای حداقل سه سال سابقه مدیریت موسسه یا کارخانه خود و یا مدیریت قسمتی از شرکت یا اداره  ای باشد.

4.به مدت حداقل یک هقته به آن ایالت سفر کند و آگاهی لازم را برای سرمایه گذاری کسب کند و از پروژه ای که قبلا به آن استان داده است دفاع کند و مصاحبه انجام شود.

5.بعد از قبولی در مصاحبه برنامه اجرای این سرمایه گذاری را که قبلا به آن استان داده  و مورد تصویب قرارگرفته است را اجرا نماید.

6.در تعدادی از این استان ها بعد از تصویب پرونده مهاجرت باید حدود 100,000 دلار کانادارا به عنوان ضمانت اجرا در آن ایالت ودیعه بگذارد که این مبلغ بعد از اجرای تعهدات باز پرداخت خواهد شد.

7.سرمایه گذار باید  حداقل مبلغی را حدود 150,000 یا 200000 دلار صرف خرید یا تاسیس یک موسسه یا گارگاه نماید.

 

مهمترین استان هایی که در برنامه استانی شرکت می کنند:
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده