ایران دهکده
021 46 01 39 23

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار

به طور کلی برای ورود و اقامت موقت در کانادا ۳ نوع ویزا وجود دارد:

 

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار

1-ویزای توریستی

کانادا هر ساله حدود ۴ میلیون بازدید کننده دارد. بازدیدکنندگان و گردشگرانی که قصد ورود به کانادا را دارند باید برای اخذ ویزای توریستی یا دیدار اقدام کنند. اخذ این ویزا که در واقع ویزای اقامت موقت کانادا می باشد، مشروط به تحقق شرایطی است که در ادامه توضیح داده می شود. دعوت‌نامه جهت اخذ ویزا برای متقاضیان مهاجرت توریستی به کانادا باید به صورتی باشد که بتواند اداره مهاجرت کانادا را قانع نماید که فرد قبل از اتمام زمان ویزا، کانادا را ترک می کند. بنابراین عواملی مثل داشتن شغل، داشتن خانواده و داشتن خانه و ملک که باعث افزایش شانس بازگشت متقاضی دریافت ویزای توریستی کانادا می‌شود، در تصمیم‌گیری سفارت کانادا موثر بوده  و شانس دریافت ویزا را افزایش می‌دهد. مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا معمولا حدود ۶ ماه است ولی تحت شرایط خاصی امکان تمدید ویزا وجود خواهد داشت.

2-ویزای دانشجویی

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را داشته باشند، لازم است که این ویزا را دریافت نمایند. اداره مهاجرت کانادا معمولاً بعد از دریافت پذیرش دانشگاه و اطمینان از توانایی دانشجو جهت تأمین هزینه‌های زندگی و شهریه دانشگاه مجوز تحصیل را صادر می نماید.

3-ویزای کار در کانادا

افرادی که دارای یک دعوت نامه معتبر و تایید شده از یک شرکت معتبر کانادایی باشند می‌توانند از این طریق تقاضای ویزا نمایند. ویزای کار جهت کار و زندگی موقت در کانادا می باشد و به معنی گرفتن اقامت دائم در کانادا نیست اما امکان تقاضا برای اقامت دائم از داخل کانادا امکان پذیر می باشد.

لینک های مفیدتر 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز30 آبان ماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده