ایران دهکده
021 44 44 73 58

تور کیش

 سی من

فودلند

تور کیش

وقتی قرار است به کیش سفر کنید سوالات مختلفی در ذهنتان وجود دارد:

  1. بهترین آژانس مسافرتی برای خرید تور کیش کدام است؟
  2. بهترین تور کیش باید شامل چه چیزهایی باشد؟
  3. بهترین رستوران کیش کدام است؟
  4. بهترین هتل کیش کدام است؟
  5. بهترین تفریحات کیش کدام است؟
  6. چطوری وقتمونو برنامه ریزی کنیم؟
  7. چه زمانی بهترین زمان برای سفر به کیش است؟
  8. .....

تور کیش

سعی بر آنست در این متن به طور خیلی مختصر و ا توجه به تجربیات خود و سایر مسافران به این سوالات پاسخ دهیم.

بهترین آژانس مسافرتی آژانسی است که در زمینه فروش تور کیش سابقه و البته تخصص داشته باشد. عموما از طریق جستجوی اینترنتی و مهم تر از آن با بررسی سایت خود آژانس و میزان مطالب مرتبط با کیش و نیز به روز بودن قیمت های تور کیش در سایت آژانس متوجه خواهید شد. پس بهترین کار بررسی سایت آژانس است.

بهترین تور کیش توری است که در انتخاب هتل بیشتر از انتخاب پرواز دقت کرده باشید. به عبارتی به دو دلیل در انتخاب هواپیما حساسیت نداشته باشد یکی آنکه کلا 1.5 ساعت در هواپیما هستید و دوم اینکه هواپیماهای ایران همه از نظر کیفیتی مشابه هستند. در انتخاب هتل چند نکته را دقت کنید1- هتل در نزدیکی اسکله تفریحی کیش باشد2-هتل 3 ستاره به بالا باشد3-هتل در جستجوی نظرات مردم هتل مقبولی باشد که در این مورد می توانید این فایل ایران دهکده را ببینید.

بهترین رستوران کیش رستوران هایی هستند که به بهانه داشتن موزیک از شما مبلغی هنگفت نگیرند. معمولا غذای رستوران های موزیکال کیش کیفیت پایین تری دارند. در مورد رستوران به هیچ وجه به حرف های راننده تاکسی گوش ندهید. اگر به فکر غذاهای خوب هستید رستوران های شاندیز صفدری، پدیده، میرمهنا، دیدنی ها و... را فراموش کنید. رستوران فودلند، رستوران ملل، رستوران کوه نور و رستوران جوجه اناری از رستوران های خوب کیش هستند.

بهترین هتل کیش طبق نظر خیلی از مسافرها در 5 ستاره ها هتل های داریوش، شایان، پارمیس و سورینت و در 4 ستاره ها فلامینگو و آریان و در 3 ستاره ها سان رایز، جام جم، سارا و پارسیان می باشند.

بهترین تفریحات کیش در تفریحات آبی پاراسل، غواصی و جت اسکی و در تفریحات دیگر دوچرخه سواری، جنگ شبانه پازل شو و سافاری می باشد.

برای برنامه ریزی زمان خود در کیش چند نکته را در نظر داشته باشید1- همیشه صبح خود را به تفریحات آبی بگذرانید2-یک روز خود را طوری برنامه ریزی کنید که نزدیک غروب در کنار کشتی یونانی باشید3-یک روز را به بازدید از ساحل مرجان و ساحل کله هور بگذرانید.4-حتما و حتما از جنگ های شبانه کیش که بهترین آن جنگ پازل ستارگان است استفاده کنید.5-وقت خود را برای بازارهای کیش هدر ندهید.تنها اجناسی که اگر در کیش خرید کنید احتمالا پشیمان نمیشوید شکلات ها و روتختی و امثالهم است.

بهترین زمان برای سفر به کیش از ابتدای آبان ماه تا انتهای اردیبهشت ماه است.

ایران دهکده از معدود شرکت هایی می باشد که تور کیش را با مزایای ویژه ای به مسافران خود ارائه می کند. از جمله این مزایا می توان به یک وعده غذای رایگان در یکی از بهترین رستوران های کیش(رستوران فودلند) و برخورداری از حدود 100 هزار تومان تخفیف تفریحات مختلف آبی و غیر آبی اشاره کرد.

تور کیش
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

بازدید کننده محترم سایت ایران دهکده با وراد کردن شماره تلفن و ایمیل خود علاوه بر دریافت تور های لحظه آخری، کد تخفیف خرید تور از ایران دهکده را دریافت نمایید.