ایران دهکده
021 46 01 39 23

سرزمین موج های آبی مشهد

درباره ی سرزمین موج های  آبی مشهد 

مجموعه سرزمین موج های آبی بی نظیر که در مشهد مقدس واقع شده است و در زمینی به مساحت حدود 8500 و با زیر بنای 23 هزار متری در سال 1386 افتتاح شده است که بزرگترین مجموعه آبی سرپوشیده در کشور ایران می باشد. همچنین  مجموعه سرزمین موج های آبی مشهد اولین پارک آبی در ایران است که از نظر تجهیزات و تنوع و امکانات آبی در رده بهترین پارک های آبی می‌باشد که اکثر مسفران و گردشگران تور مشهد به این پارک آبی می روند.

سرزمین موجهای آبی مشهد

سرزمین موج های آبی تا قبل از تبدیل مجموعه آبی المپیک ۲۰۰۸ پکن به پارک آبی در سال ۲۰۱۰، بزرگترین پارک آبی قاره آسیا شناخته شده بود. سرسره تاپسی توروی سرزمین موج های آبی مشهد، برنده بهترین سرسره آبی سال 2010 از طرف انجمن پارک های آبی جهان را دارا است. از دیگر امکانات و تفریحات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد: سرسره های آهسته، سرسره های سرعتی، سرسره پیچشی، سرسره موج، سرسره تاپسی توروی، سرسره تویستر، چاله فضایی، استخر موج، رودخانه آرام و خروشان، منطقه بازی کودکان، استخر برکه، سونای خشک و بخار، جکوزی سرد و گرم، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه لوازم ورزشی، حمام ترکی و... می باشد.

سرزمین موجهای آبی

بی مثال بودن این مجموعه باعث شده است که تجربه ای دلچسب و به یادماندنی برای زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا (ع) فراهم شود.

سرزمین موجهای آبی

 

آدرس و موقعیت سرزمین موج های آبی مشهدروی نقشه گوگل

 

آدرس و شماره تماس سرزمین موج های آبی مشهد

  • آدرس: بزرگراه امام علی - بلوار اندیشه - نبش اندیشه
  • شماره تماس:05136008

لینک های مفیدتر درباره ی سفر به مشهد

 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

فقط 10 ثانیه وقت بگذارید.

امروز 27 بهمن ماه

اگر هم اکنون در جزیره کیش هستید یا طی هفته آینده قصد سفر به این جزیره را دارید، میتوانید شماره همراه خود را وارد کنید تا کد تخفیف 20 تا 70 درصدی تفریحات و رستوران های کیش به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.