ایران دهکده
021 46 01 39 23 - 021 46 01 39 16

جزیره بورا بورا (زیباترین نقطه جهان)

بورا بورا یکی از جزایر اقیانوس آرام می باشد که در آن سوی دریاهای پولینزیای فرانسه قرار گرفته است و از آن به عنوان زیباترین جای جهان یاد می شود. این جزیره در سرشماری سال 2008 میلادی دارای 9000 نفر جمعیت داشته است. این منطقه جزیره های کوچک با ویلا، کلبه و آلاچیق های بسیار جالب دارد که بیشتر آنها روی آب ساخته شده اند که کف کلبه ها شیشه ای می باشد و می توان زندگی زیر دریاچه را از داخل اتاق های خود تماشا کرد.

جزایر بورا بورا

بورا بورا یک محیط افسانه ای و رمانتیک متفاوت است که پر از رمز و راز می باشد. این جزیره در ۲۳۰ کیلومتری شمال غربی پاپیت (تاهیتی) قرار گرفته و تالاب و دیوارهای صخره ای آن را احاطه کرده است. پایتخت پولینزیای فرانسه ، شهر پاپیتی واقع در جزیره ی تاهیتی با حدود ۲۶ هزار نفر جمعیت می‌باشد. از مهمترین جزایر پولینزیای فرانسه می‌توان به مارکوئساس، ماکاتیا، گامبیه، توآموتو، جزایر سوسایتی، اوسترال و جزایر کلیپرتون اشاره کرد. در کل جزایر پولینزیانی فرانسه حدودا از ۱۱۸ جزیره و تپه‌ی دریایی تشکیل شده است که بورا بورا یکی از آنها به شمار می رود.

از محصولات این جزیره می توان از موز، پرتقال، لیمو، نارگیل، نیشکر، توتون، ذرت و... نام برد. این جزیره در سال ۱۶۰۵ میلادی توسط کیرو کشف و بعد از آن در سال ۱۷۶۷  توسط والی شناخته شد. در این جزیره وسایلی برای شنا، غواصی، جت اسکی، موج سواری و... در این زیباترین منطقه جهان فراهم می باشد.

این جزیره ویژه دوستداران دنیای زیر آب و غواصی می باشد که زیبایی خیره کننده آن از طریق کتابها و فیلمها به دنیا معرفی شده و مورد تهاجم سیل گردشگران قرار گرفته است. جزیره بورا بورا از دو قطعه خاک آتشفشانی متصل بهم تشکیل شده است که بوسیله تنگه تاراوا به یکدیگر متصل شده اند. این جزیره سرزمینی است کوهستانی که بلندترین کوه آن اوروهنا است. اطراف این جزیره بریدگی های شدید و تند همراه با سنگهای مرجانی احاطه شده است.

بورا بورا

بورا بورا

بورا بورا

جزیره بورا بورا

 ایران دهکده تنها ارائه دهنده تورهای کیش، مشهد، دبی، استانبول و... به صورت قسطی و از دم قسط برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
021 46 01 39 16
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز 21 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده