ایران دهکده
021 44 44 73 58

جاذبه های سامویی

آبشار ناموآنگ  ساموئی

آبشار ناموآنگ یا به عبارتی همان آبشارهای ناموآنگ به دو آبشار مجزا تقسیم می شوند که آبشار اول در حدود 18 متر ارتفاع دارد و ارتفاع  آبشار دوم به 80 متر می رسد. آبشار ناموآنگ  زیباترین و جذاب ترین آبشار جزیره سامویی می باشد  و یکی از جذاب ترین  جاذبه های تفریحی برای گردشگرانی است که به این جزیره زیبا سفر می کنند. مسیر رسیدن  به آبشار اول دارای مقدار کمی شیب است  و مسیر آبشار دوم به دلیل ریزش آب آبشار به اطراف و همین طور بر روی تخته سنگ ها مقداری لغزنده است  و توصیه می شود گردشگران کفش مناسب به همراه داشته باشند. در ضمن امکان فیل سواری نیز، جهت رسیدن به هر دو آبشار برای گردشگران فراهم شده است و در مسیر آبشار،علاوه بر مناظر بسیار زیبا و چشم نوازی که دارد، نمایش هایی نیز از برخی حیوانات همانند میمون ها اجرا می شوند. در پایین هر دو آبشار استخرهای کوچکی نیز وجود دارند که در صورت شلوغ نبودن آن ها، می توانید لذتی وصف نشدنی  را با آب تنی کردن در پایین آبشار تجربه کنید.

آبشار ناموآنگ  ساموئی

خانه باستانی سامویی 

  خانه باستانی سامویی یکی از قدیمی ترین و دیدنی ترین خانه های بجای مانده از تمدن تاریخی جنوب شرق آسیا است و بزرگترین آثار تاریخی سامویی محسوب میشود.

خانه باستانی سامویی

پارک ملی آنگ تونگ

این پارک زمانی محل زندگی مهاجرانی بوده است که از جامعه طرد شده و بعد ها به پنانگ منتقل شدند اما آثار زندگی آنها هنوز در این پارک به جای مانده است. این پارک متشکل از 42 جزیره ی کوچک،که همگی با جنگل های انبوه پوشیده شده اند و محل زندگی حیوانات گوناگونی چون میمونهای دم دراز و بوزینه های قد کوتاه و... می باشد. همچنین تعدادی صخره و پرتگاه عظیم، غارها و تالاب های مخفی هم در این پارک یافت می شود.

پارک ملی آنگ تونگ

باغ های بهشت

این باغ ها بر روی ارتفاعات سامویی در کنار یک آبشار کوچک و پیکره های تراشیده شده از سنگ توسط هنرمندی به نام Nim Thongsuk واقع شده اند. این فرد در سن 77 سالگی در سال 1976 این باغ را بنا کرد. توصیه ایران دهکده این است که هنگام رفتن به باغ های بهشت نقشه همراه داشته باشید. تنها مسیر مناسب برای رسیدن به این باغ استفاده از جاده ای نظامی است که در آن باید به مامورین بگویید که مقصد شما باغ جادویی است. این مسیر آسفالت شده و قابل تردد با ماشین می باشد.

باغ های بهشت

مجسمه بودای بزرگ

این مجسمه یکی از بزرگترین و زیباترین مجسمه های جزیره سامویی است. این مجسمه نماد مذهب عده ای از ساکنان آنجاست که بزرگی آن حیرت انگیز است.

مجسمه بودای بزرگ

باغ های پروانه

یکی از زیباترین مکان هایی که گردشگران جزیره سامویی را به سمت خود جذب می کند باغات پروانه می باشد که با دارا بودن بیش از 200 گونه پروانه تبدیل به بزرگترین باغ پروانه کشور تایلند شده است.

باغ های پروانه

نمایش میمون ها

یکی از جذابترین نمایش هایی که در جزیره سامویی اجرا می شود نمایشی منحصر به فرد و زیبا از میمون ها  می باشد. کار هایی که هر فردی را به خنده وا می دارد. نواختن گیتار و بازی بستکبال از جمله کارهایی است که انجام می دهند.

نمایش میمون هابا ایران دهکده این سفر را به صورت قسطی بروید.

 
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...
021 44 44 73 58
021 44 43 08 74
تهران، میدان پونک، خیابان میرزابابایی، خیابان سردارجنگل، پایین تر از تقاطع شهید مخبری، پلاک 6، واحد 6
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

با پاسخ به سوال زیر برنده تورهای رایگان کیش، مشهد، تفلیس و یا استانبول ایران دهکده شوید.

سوال: "شهر باستانی حریره در کدام استان کشور قرار دارد؟"

1- سیستان و بلوچستان  2- هرمزگان

پاسخ خود را در بخش توضیحات اعلام نمایید.