ایران دهکده
021 46 01 39 23

کشتی تفریحی کیش

 برای مشاهده آفرهای امروز ایران دهکده کلیک کنید!

 

 اگر مایل به مشاهده قیمت تفریحات در تور کیش هستید اینجا کلیک کنید!

takhfifat

گشت و گذار و تفریح در دریای خلیج فارس همراه با کشتی های تفریحی یکی از تفریحات جزیره کیش است. این تفریحات بنا به سلیقه شخصی شما می‌باشد که می‌توان از کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و یا قایقهای کف شیشه ایی استفاده کرد. کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 9 شب شروع شده و تا ساعت یک بامداد ادامه دارند. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان و سرو شام در رستوران کشتی است.

در آبهای اطراف جزیره کیش مرجانها، ماهی های تزئینی و خوراکی، خرچنگ‌ها، ستاره دریایی و... وجود دارد. کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این همه زیبایی را فراهم کرده است. این کشتی ها مسافتى را طى مى کنند تا به منطقه اى که ماهى و مرجان زیادتر هستند برسند و طى عبور از نواحى مختلف ساحل، شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید. لازم به ذکر است که گشت زنی کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی است.

 

 مشاهده فیلم پرطرفدارترین تفریحات کیش!


کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند.

دوست دارید بدونید مردم درباره تفریحات تور کیش چه نظرهایی دارند؟ اینجا کلیک کنید!

 

 

کشتی تفریحی کیش

کشتی تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش

 

لینک های بیشتر

 

 

راستی... اگر تصمیم برای سفر کردن به کیش را دارید، ایران دهکده تور کیش را با بهترین شرایط به صورت نقد و اقساطی برگزار می کند. برای مشاهده جزئیات بیشتر به صفحه تور کیش مراجعه کنید. 

  
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، میدان پونک، ضلع جنوبی میدان، ساختمان بانک سینا، طبقه 4، واحد 8
Copyright © 2017 IranDehkadeh. All right reserved.

تو تلگرام ما یه خبرایی هست! امروز از کانال ایران دهکده تکون نخورید...

امروز1 آذرماه، اعلام قیمت های شکسته شده و جدیدترین تور های لحظه آخری (کیش، استانبول، آنتالیا، تفلیس و...) و کلی اتفاق هیجان انگیز دیگه فقط و فقط در کانال ایران دهکده