ایران دهکده
021 46 01 39 23

فرودگاه بین الملی آتاتورک - استانبول

فرودگاه بین المللی آتاتورک در شهر استانبول قرار دارد و جز بهترین و بزرگترین فرودگاهای ترکیه می باشد که جزء پر ترافیک ترین فرودگاهای جهان می‌باشد چرا که تور استانبول مسافران زیادی دارد همچنین بسیاری از مسافران به دلایل دیگر مثل تحصیل، تجارت و... به این شهر سفر می‌کنند.فرودگاه بین المللی آتاتورک دارای 2 ترمینال یا همان پایانه مسافربری می‌باشد که یکی از آن ها که کوچکتر  و قدیمی تر است برای پرواز های داخلی خود ترکیه می باشد و ترمینال دیگر برای پرواز های خارجی می باشد که این ترمینال بسیار بزرگ تر دارای امکانات بیشتر و مغازه های متنوع تر و... می باشد.

 فرودگاه بین المللی آتاتورک در منطقه ی یشیل کوی و در سمت غرب استانبول قرار دارد که برای دسترسی به این فرودگاه می توان از وسایل نقلیه ی عمومی از جمله مترو و... استفاده کنندو اکثرا مسافران تور استانبول از این وسایل استفاده می‌کنند.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

توجه نمایید:

امروز 30 فروردین ماه

اگر هم اکنون در کیش هستید و یا قصد سفر به این جزیره  طی 10 روز آینده را دارید، تعداد محدودی برگه رایگان تخفیف 480 هزار تومانی تفریحات آبی و غیر آبی و رستوران های کیش برای هر نفر، باقی مانده است. شماره خود را وارد نمایید تا به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.ممنون