ایران دهکده
021 46 01 39 23

موزه مدرن استانبول

یکی دیگر از بهترین دیدنیهای شهر استانبول ، موزه‌ی هنرهای مدرن استانبول است.این موزه به عنوان اولین موزه‌ی خصوصی در کشور ترکیه می‌باشد که عملاً در جهت سازماندهی نمایشگاه‌های مدرن و معاصر فعالیت دارد.این موزه در راستای جمع‌آوری،طبقه‌بندی و در آخر نمایش گذاشتن آثار هنری جهان قدم برمی‌دارد تا علاقه‌مندان هنرهای مدرن و معاصر بتوانند از این نمایشگاه بی‌نظیر دیدن کنند.

موزه ی هنرهای مدرن استانبول

این نمایشگاه در سال 2004 در زمینی به مساحت 8000 مترمربع در ساحل تنگه بسفر ساخته شد.در این موزه علاوه بر نمایشگاه‌های هنر مدرن و معاصر،برنامه‌های اجتماعی و آموزشی،سینما،رستوران،کتابخانه‌ و فروشگاه برای بازدیدکنندگان نیز وجود دارد که در کنار بازدید از موزه بتوانند سرگرمی‌های بیشتری را در این مجموعه بگذرانند و روز خوبی را برای خود در تور استانبول رقم بزنند.

موزه ی هنرهای مدرن استانبول

این موزه به دلیل سبک متفاوتی که دارد بسیار مورد توجه مسافران قرار گرفته است.موزه‌ی مدرن استانبول در رده‌ی پربازدیدترین موزه‌های استانبول می‌باشد که در منطقه‌ی پر رفت و آمد استانبول یعنی بی‌اغلو قرار گرفته است.

موزه ی هنرهای مدرن استانبول

ساعت کاری موزه‌ی هنرهای مدرن همه روزه به جز سه‌شنبه‌ها از ساعت 10صبح تا 6 عصر می‌باشد.هزینه‌ی ورودی به این موزه برای هر نفر 25 لیر می‌باشد که اگر به صورت گروهی و با تعداد بیش از 10نفر برای بازدید بروید این مبلغ به 14لیر هم کاهش می‌یابد.

آدرس موزه‌ی هنرهای مدرن استانبول:Asmalımescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi No:99, 34430 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 29 خرداد 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.