ایران دهکده
021 46 01 39 23

قصر بیلربی استانبول

کاخ بیلربی استانبول از بهترین و مجلل‌ترین کاخ‌های دوره‌ی عثمانی ترکیه می‌باشد که در قرن نوزدهم ساخته شده است.این کاخ مجلل در قسمت آسیایی استانبول و یکی از زیباترین دیدنیهای این شهر بینظیر است که سرتاسر آن با گلهای مگنولیا پوشانده شده است.کاخ بیلربی زمانی اقامتگاه تابستانی برای پادشاهان عثمانی بوده ولی پس از مدتی برای اقامت مهمانان خارجی در نظر گرفته شد.اینها همه دلایلی برای خاص بودن نمای داخلی و خارجی این کاخ است.

کاخ بیلربی

کاخ بیلربی 

مجموعه کاخ بیلربی استانبول از چند کاخ اصلی به همراه چندین خانه‌ی ییلاقی شکل گرفته است.کاخ اصلی در داخل این مجموعه چشم انداز بسیار زیبایی از تنگه بسفر دارد.برای ساخت زیبای کاخ بیلربی از سنگ مرمر سفید و در داخل آن از دکوراسیون‌های شرقی و ترکی استفاده شده است که گهگاهی در برخی بخش‌ها از دکوراسیون‌های غربی استفاده شده است.

کاخ بیلربی 

کاخ بیلربی توسط معمار معروف بالیان طراحی شده است.این کاخ به سبک امپراطوری دوم طراحی و ساخته شده و قطعاً معماری بی‌همتایش دل هر بیننده‌ای را در بازدید تور استانبول می‌برد.نکته‌ی دیگری که در مورد این کاخ وجود دارد عایق صدای آن می‌باشد که از نی‌های حصیری مصری استفاده شده است.

کاخ بیلربی 

آدرس کاخ بیلربی استانبول:Beylerbeyi Mah, Abdullah Ağa Caddesi Beylerbeyi Sarayı, 34676 Üsküdar/İstanbul, Turkey

 

 هزینه‌ی ورود به کاخ بیلربی 10 لیره ترکیه است و ساعات بازدید از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر می‌باشد.(دوشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها کاخ بیلربی تعطیل می‌باشد)

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 30 اردیبهشت 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.