ایران دهکده
021 46 01 39 23

تفریحات شبانه استانبول

مسافران تور استانبول در انواع رده‌های سنی هستن که به این کشور سفر می‌کنند که در بین این مسافران جوانان از علاقمندان به تفریحات شبانه هستن که در این مطلب تعدادی از کلاب ها به شما معرفی شده است.

کلاب بابل

کلاب بابل یکی از بهترین کلوبهای جاز استانبول است که در سال‌های 2001 تا 2007 میلادی جایزهای بسیاری از جمله یکصد جایزه کلوب  برتر را اذاعان خود کرده است. این کلوب یکی از بهترین مکان ها برای برگزاری کنسرت نیز می‌باشد.همچنین دارای فضاها به صورت چند منظوره است و ظرفیت این سالن به صورت نشسته 300 نفر و به صورت ایستاده 450 نفر است و اخیرا لانژ این کلوب افتتاح شده است و موسیقی زنده در آن اجرا می شود و تور استانبول با گذراندن شبی در این کلوب بسیار هیجان انگیز می شود.

 کلاب رینا

از معروف ترین کلاب‌های ترکیه می باشد که اکثر افراد خاص بازیگران، خواننده ها، ورزشکارن در آن رفت و آمد می کنند و افراد عادی در آن کمتر هستند چرا که این کلاب محلی برای دورهمی‌های میلیونر های ترکیه می باشد بنابراین برای تور استانبول رفتن به این کلاب برای افراد عادی چندان ساده نمیباشد.

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

فقط 10 ثانیه وقت بگذارید.

امروز 2 اسفند ماه

اگر هم اکنون در جزیره کیش هستید یا طی هفته آینده قصد سفر به این جزیره را دارید، میتوانید شماره همراه خود را وارد کنید تا کد تخفیف 20 تا 70 درصدی تفریحات و رستوران های کیش به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.