ایران دهکده
021 46 01 39 23

مرکز خرید جواهر استانبول

شهر استانبول را میتوان به دلیل داشتن مراکز خرید لوکس و خاص،بازارهای سنتی و مراکز خرید عمده‌ قطب تجاری ترکیه دانست.در اینجا شما را با یکی از بهترین مراکز خرید استانبول که در کل جهان زبانزد است آشنا میکنیم.

 مرکز خرید جواهر استانبول بزرگترین مرکز خرید اروپا و ششمین مرکز خرید بزرگ در جهان است که در کنار هتل جواهر در منطقه‌ی شیشلی استانبول قرار گرفته است.

 

مرکز تجاری،تفریحی جواهر در سال 2005 در 10 طبقه و 343 فروشگاه توسط هلدینگ جواهر افتتاح شد.در مرکز خرید جواهر شما هر چیزی که مد نظرتان باشد را به راحتی میتوانید تهیه کنید.در این مرکز برندهای مطرحی چون:اسپریت، لیوایز، ریبوک، آدیداس،کوتون،دبنهامز،السی وایکیکی و...... موجود است.پس اگر شما هم طرفدار برند خاصی هستید این مجموعه را از دست ندهید.

معماری مرکز خرید جواهر توسط یک شرکت آمریکایی به نام مینورو صورت گرفته است که در این معماری جذاب به سیستم روشنایی در داخل و خارج مرکز خرید،تهویه‌های موجود در سالن و راهروهای مرکز خرید و زیبایی ظاهری راهروها و سالنها توجه بسیاری شده است.

این مرکز علاوه بر فروشگاههای متنوع دارای شهربازی سرپوشیده،سینما،رستوران و کافه‌های بسیاری است که لذت خرید را برایتان حتی با فرزندان هم دوچندان میکند.شما میتوانید فرزندتان را در پارک بازی سرپوشیده بگذارید و به راحتی در این مرکز،خریدتان را انجام دهید چرا که جواهر از لحاظ بالا بودن سطح امینت بینظیر است.

برای رفتن به مرکز خرید جواهر باید از میدان تکسیم یا هر منطقه‌ی دیگری که به مترو دسترسی دارد سوار مترو شوید و در ایستگاه شیشلی پیاده شوید و به کمک تابلوهای راهنما به مرکز خرید جوار برسید.

ساعت کاری مرکز خرید جواهر از 10 صبح تا 10 شب می‌باشد.

آدرس مرکز خرید جواهر:19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cd. No:22, 34363 Şişli/İstanbul, Turkey

 

نظرات مسافران در مورد مرکز خرید جواهر:

برنتون از استرالیا:مجموعه‌ای بسیار خوب و تمیز با مغازه‌هایی بزرگ که برای هر نیاز شما پاسخی داشتند.ایستگاه مترو نزدیکه و از نظر من بهترین رکن این مجموعه هست.از انتخاب مرکز خرید جواهر ناامید نمیشوید حتما در تور استانبول به این مرکز سر بزنید.

پراصدر از هند:جواهر یک مرکز بزرگ برای هر آنچه که نیاز دارید.این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید از نظر تعداد فروشگاه‌هاست.اگر شما هم یک خرید هدفمند دارید حتما در جواهر موفق خواهید بود.مرکز خرید جواهر در آخر هفته بسیار شلوغ است بنابراین، اگر شما ترجیح می دهید به یک مکان آرام بروید، توصیه نمی کنم از این مرکز خرید بازدید کنید.

صالح از جده:مرکز بسیار بزرگ با قیمت های خوب و هر چیزی که شما نیاز دارید.رستوران‌ها و غذاهای متنوع و ارزان،پارک بازی و سینما بی‌صبرانه منتظر شماست.

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 6 خرداد 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.