ایران دهکده
021 46 01 39 23

سینما لبخند کیش

"سینما لبخند" به عنوان تنها مکانی که گاهاً به نمایش فیلم های سینمایی می‌پرداخت، سال‌ها تعطیل شده بود و در جزیره‌ی کیش سالن سینمایی برای علاقمندان به فیلم و هنر وجود نداشت که سازمان منطقه آزاد کیش در سال1387 با صرف هزینه ی 200 میلیون تومانی در مدت هفت ماه به بازسازی آن پرداخت و این سالن در آذر همان سالن راه اندازی شد.سینما لبخند در ابتدا روزی سه سانس به نمایش فیلم می‌پرداخت و مسئولان ابراز امیدواری کردند که اگر با استقبال مردم روبه‌رو شود این تعداد را به روزی هفت سانس افزایش دهد و متاسفانه این اتفاق نیافتاد و سینما لبخند حتی مجبور به کاهش فعالیت‌های خود نیز شد.

علاقمندان به سینما و هنر حتی می‌توانند در تور کیش، از دیدن جدیدن‌ترین فیلم‌هایی که بر پرده‌ی سینما‌های کشور اکران می‌شود دیدن کنند. این سالن سینما مجهز به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین سیستم‌های صوتی و تصویری می‌باشد.دیدن فیلم‌های روز که بر پرده‌ی سینما قرار دارند از دیگر تفریحات کیش می‌باشد که گردشگران می‌توانند از آن لذت ببرند.

 

آدرس:شهرک صدف، فاز یک، خیابان خراسان

ساعت کاری:از 8 الی 23

تلفن تماس: 44454647 - 076 

 

p;
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

فقط 10 ثانیه وقت بگذارید.

 

امروز 2 بهمن ماه

 

اگر هم اکنون در جزیره کیش هستید یا طی هفته آینده قصد سفر به این جزیره را دارید، میتوانید شماره همراه خود را وارد کنید تا کد تخفیف 20 تا 70 درصدی تفریحات و رستوران های کیش به صورت رایگان برای شما ارسال گردد.