ایران دهکده
021 46 01 39 23

میدان پیازا باتومی مکانی زیبا و تحسین برانگیز

میدان پیازا یکی از زیبا ترین مکان ها در در لیست جاذبه های گردشگری باتومی که نامش نیز بیان گر این موضوع است، میدان پیازا از پر طرفدار ترین و شلوغ ترین مکان ها در باتومی است که یک محل ایتالیایی بوده و کمی با سایر اماکن گرجستان غیر هم جنس است و حس یک شهر اروپایی را القا میکند. میدان پیازا فضایی در حدود 5700 متر مربع را پوشش میدهد که توسط مجتمع پیازا، که شامل یک هتل، دو رستوران، کافه ها و میخانه است احاطه شده است. معماری این مکان از موزاییک و هنر رنگ آمیزی شیشه ای تشکیل شده است. موسیقی زنده در این مکان بصورت روزانه و در کافه La Brioche برپاست و این میدان معمولا میزبان کنسرت های نوازندگان مشهور جهان در دیدار از باتومی می باشد.

 

میدان پیازا باتومی

میدان پیازا باتومی

میدان پیازا باتومی

طراحی منحصر به فرد میدان پیازا به کمک موزائیک و شیشه آن را به یکی از جذاب ترین و شیک ترین مکان های شهر تبدیل کرده و همه و همه به زیبایی بی حد این میدان می افزاید. برای دسترسی به میدان پیازا کافی است از خط اتوبوس شماره 10 یا 15 استفاده کنید هر دو در میدان پیازا ایستگاه دارند.

میدان پیازا باتومی

میدان پیازا باتومی

میدان پیازا باتومی

میدان پیازا باتومی

میدان پیازا باتومی 

برای مشاهده نرخ تور گرجستان با هتل ها و خدمات مختلف اینجا کلیک کنید

 

لینک های بیشتر درباره ی سفر به گرجستان

 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2019 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 4 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.