ایران دهکده
021 46 01 39 23

تور ارمنستان لحظه آخری، تور ایروان (نقد و اقساط از 2.720.000 تومان)


همه روزه | اعتبار پکیج تا 1398/04/31
قیمت تور
از 2,720,000 تومان
برای قیمت دقیق و اطلاع از شرایط خرید قسطی این تور با کانتر مربوطه تماس بگیرید‌ 02146013923

 

تورهای ارمنستان

 

تور ارمنستان 3 شب و 4 روز

تور ارمنستان 3 شب - ویژه 17 مهر 

هتل 3 ستاره

شروع قیمت از 2.720.000 تومان

تور ارمنستان لحظه آخری

تور ارمنستان 3 شب - ویژه 17 مهر 

هتل 4 ستاره

شروع قیمت از 3.690.000 تومان

تور ارمنستان 4 شب

تور ارمنستان 3 شب-ویژه 17 مهر

هتل 5 ستاره

شروع قیمت از 6.130.000 تومان

 
 
 
 
هتل های برگزیده ارمنستان

بهترین هتل های تور ارمنستان را در اینجا ببینید...

 

برای مشاهده لیست بهترین هتل های 3، 4 و 5 ستاره ارمنستان از نظر مسافران تور ارمنستان اینجا کلیک کنید.

جاذبه‌ها

ارمنستان کشوری آسیایی کوچک است با مردمانی مهربان، میهمان نواز و صلح پذیر  که پایتخت آن شهر ایروان است که تنها مقصد گردشگری این کشور برای تور ارمنستان بوده و شهری آرام و دنج پر از جاذبه های دیدنی که از جمله ی آنها معبد گارنی، کلیسای گغارت، دریاچه سوان، گاسگاد(هزار پله)، شهر اشتاراک، تساخکازور(دره گلها) و ده‌ها مکان دیگر می باشد که می توانید لیست کامل آن را در جاذبه های ارمنستان  ببینید.

 

 

بهترین جاذبه های گردشگری در تور ارمنستان

برترین جاذبه های تور ارمنستان را در اینجا ببینید...

برای مشاهده سایر جاذبه های گردشگری ارمنستان در تور ارمنستان اینجا کلیک کنید.

 

اطلاعات حرکت
تور ارمنستان لحظه آخری، تور ایروان
سفر 4 روزه (4 روز و 3 شب)

محل حرکت: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

همه روزه | اعتبار پکیج تا 1398/04/31 (همه روزه- با کانتر چک شود)

وسیله نقلیه اصلی: هواپیمایی ماهان
لوازم ضروری
لوازم پیشنهادی
دوربین عکاسی
دارو و لوازم شخصی
خدمات

 

خرید اقساطی تور ارمنستان

 

ایران دهکده مفتخر است به عنوان بزرگترین ارائه دهنده تورهای اقساطی در کشور، انواع متقاوتی از شرایط اقساط را با سود 2 و یا 3 درصد ماهیانه ارائه دهد.این شرایط با توجه به شغل صاحب چک و نیز مجموع مبلغ تور شما و همراهانتان متفاوت است. راهنمایی:

1. ابتدا با توجه به مجموع مبلغ تور خود و همراهانتان و نیز با توجه به شغل دارنده چک، از جدول زیر تعیین کنید مشمول کدام شرایط هستید.

2. شرایط و مدارک لازم مرتبط با خود را با دقت کافی در ادامه مطالعه نمایید.

 

 
مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
2 تا 20 میلیون تومان

اگر کارمند دولت نیستید و مجموع مبلغ تور شما بیشتر از 2میلیون تومان است.

نحوه پرداخت:

50 درصد کل مبلغ نقد و 50 درصد مابقی اقساط، بین 4 تا 9 ماه با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

چک های اقساط(فقط و فقط از شهر تهران) + پرینت حساب 3 ماهه اخیر + کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حساب+ قبض آب یا برق یا تلفن 

نکته:

چک باید از بانک های معتبر شهر تهران باشد و چک موسسات و یا چک شهر های دیگر قابل قبول نیست.

مجموع مبلغ تور نحوه پرداخت و مدارک لازم
تا 8 میلیون تومان

اگر شما و یا یکی از آشنایانتان کارمند دولت(دادگستری، شهرداری،وزارت خانه، فرهنگیان، بانک ها و..) در تهران یا شهرهای اطراف تهران هستید و مجموع هزینه تور شما تا 8 میلیون تومان است.

نحوه پرداخت:

4 میلیون از کل مبلغ اقساط می شود حداکثر در 10 ماه و باسود ماهیانه 2 درصد(اگر هزینه کل شما کمتر از 4 میلیون باشد از دم قسط می شود)

مدارک لازم:

یک برگه چک ضمانت + چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ آخرین فیش حقوقی مهرشده + آخرین حکم استخدامی یا بازنشستگی+ قبض آب یا برق یا تلفن به نام شخص و یا کپی اجاره نامه محل سکونت

8 میلیون تومان به بالا

اگر شما و یا یکی از آشنایانتان کارمند دولت(دادگستری، شهرداری،وزارت خانه، فرهنگیان، بانک ها و..) در تهران یا شهرهای اطراف تهران هستید و مجموع هزینه تور شما بیش از 8 میلیون تومان است. می توانید یکی از دو نحوه پرداخت زیر را انتخاب کنید.

نحوه پرداخت:

4 میلیون از کل مبلغ اقساط می شود حداکثر در 10 ماه و باسود ماهیانه 2 درصد(اگر هزینه کل شما کمتر از 4 میلیون باشد از دم قسط می شود)

مدارک لازم:

یک برگه چک ضمانت + چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ آخرین فیش حقوقی مهرشده + آخرین حکم استخدامی یا بازنشستگی+ قبض آب یا برق یا تلفن به نام شخص و یا کپی اجاره نامه محل سکونت

نحوه پرداخت:

50درصد کل مبلغ نقد و 50درصد اقساط، بین 4 تا 9 ماه و با سود ماهانه 3 درصد

مدارک لازم:

چک های اقساط + پرینت حساب سه ماه اخیر(میانگین مانده حساب باید بالاتر از میزان قسط باشد)+ کپی شناسنامه و کارت ملی صاحب حساب+ قبض آب یا برق یا تلفن

نکته:

چک باید از بانک های معتبر و از بانک های شهر تهران و یا شهرهای اطراف آن باشد.چک موسسات مالی قابل قبول نیست

نکته خیلی خیلی مهم:

 • چک باید از بانک های معتبر باشد و چک موسسات مالی قابل قبول نیست.

 

شرایط و مقررات مهم

بهترین مراکز خرید ارمنستان در تور ارمنستان

معتبرترین مراکز خرید ارمنستان را در اینجا ببینید...

 

 

آشنایی با سوغاتی های ارمنستان، ایرانی ها از تور ارمنستان چه سوغاتی هایی می آورند؟ از کجا سوغاتی تهیه کنیم؟ اینجا کلیک کنید...

 

 برای مشاهده سایر مراکز خرید ارمنستان در تور ارمنستان اینجا کلیک کنید. 
بهترین غذاهای ارمنی در تور ارمنستان 
 
با خوشمزه ترین غذاهای ارمنستان آشنا شوید...
برای مشاهده سایر غذاهای سنتی و بین المللی ارمنستان اینجا کلیک کنید.نظرات مسافران درباره تور ارمنستان

 

-بختیاری: ارمنستان کشور بسیار زیبا و خوبی برای سفر است.پیشنهاد می کنم قبل از خرید تور ارمنستان بدونید که از سفرتان چه می خواهید پرس و جو ومطالعه کنید  تا به شما خوش بگذرد.

-پرنیا پورمند: تور ارمنستان خیلی هم خوبه. نکته مهمش اینه که مردم ارمنستان با ایرانیها خیلی خوب هستند و خیلی به شما خوش میگذره وقتی کشور خارجی برید که برخوردها باهاتون خوب باشه.

-خلیلی: من با ماشین شخصی خرداد ماه به ارمنستان سفر کردم با خانواده بودم واقعا لذت بردم و تصمیم داریم اخر اسفند بریم ترکیه بعد بریم ارمنستان و تاجیکستان و اذربایجان و برگردیم و به شما هم تاکید میکنم بروید تو این جور سفر ها به هزاران دلیل کمی یاد بگیریم به حقوق دیگران احترام بگزاریم دوم فرهنگ رانندگی خود را بالا ببریم و سوم با فرهنگ مردم کشور های دیگه اشنا شیم و به فرهنگ شون احترام بگزاریم ولی اگه بلد راه نباشید بهترین راه براتون تور ارمنستان هستش.

-علیرضا: تور ارمنستان یک چیز دیگریست هزینه سفر به ارمنستان به مراتب پایین تر از آذرباییجان هستش.در تور ارمنستان برای ما ایرانی ها بیشتر ارزش و احترام  قائل هستند ولی آذرباییجان به هیچ وجه! خودشون رو نژاد برتر میدونند.

-مرتضی: من نوروز 95 را با خانواده به تور ارمنستان رفتم و خیلی بهمان خوش گذشت. خیلی دوست داشتم نوروز به شیراز و اصفهان خودمون برم ولی می دونین که سفر نوروزی به این شهرها یه جور هدر دادن وقت و هزینه است زیرا هم هتل پیدا نمی شه و هم همه چی گرونه و آدم از ترافیک کلافه می شه. ارمنستان کشور کوچک، تمیز و فوق العاده آرام و بدون استرسی است هیچکی تو خیابوناش عجله نداره از بقیه سبقت بگیره و واقعا" رفتارهایی از مردمش دیدم که کلی برای خودمون و ایران متاسف شدم فرهنگ رانندگی بسیار بالا، احترام به دیگران و خوشرویی بی نهایت زیاد و در کل کمتر کسی به فکر کلاهبرداری از مسافرین و توریستها خصوصا" ایرانیها ست.

-زهرا: کشورهایی مثل ازبکستان، ارمنستان، ترکمنستان، سودان، الجزایر، اتریش و کلمبیا بسیار دیدنی هستند. پیشنهاد میکنم تور ارمنستان رو برای یک بار هم که شده امتحان کنید.

-محسن: اگه با تور ارمنستان تشریف می برید که معمولا موقعیت هتل خیلی مهم نیست چون خودشون میبرن و میارن اما اگه خودتون انفرادی تشریف میبرید سعی کنید تو همون منطقه مرکز شهر هتل بگیرید هم نیازی به تاکسی سواری ندارید هم راحت تر رفت و امد میکنید هزینه اتوبوس هم 100-150 درام هستش. رستورانهای خیابان تومانیان روهم بهتون پیشنهاد میدم. امیدوارم که تور ارمنستان شادی داشته باشد.

زیبا: سلام بنده باهزینه بسیار اندک به تور ارمنستان رفتم و باورتون نمیشه که از انتالیا بیشتر خوش گذروندم خیلی جاهای دیدنی و تفریحی خوبی داره.

-مسعود: پیشنهاد من این است قبل از خرید تور ارمنستان اطلاعات کافی و مطالعه راجع به نوع غذا، مراکز خرید،زبان،محصولات، کلیساها، یکشنبه بازار (ورنیساژ) و.... داشته باشید اگر نقشه شهر ایروان را هم همراه داشته باشید که عالیه. اما در مرود هتل تو تور ارمنستان باید بگم هتل نورک رزیدنس جای ارام و دنجی هست و به مراکز خرید و پارک ابی خیلی نزدیک هستش کارکنان خوب و مهربانی هم دارد مثل دوست عزیزم کارن. کنار مرکز خرید چند غذاخوری هم هست که کبابهای خوبی داره.از همین ایران دهکده گرفتم. به تازگی کلینیک دندانپزشکی زدن کلینیک دندانپزشکی سیب سفید و همه کارای دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، کامپوزیت دندان، لمینت دندان،ارتودنسی، بلیچینگ دندان و ایمپلنت دندان هم انجام میدهند.

-سمیه: دوستانی که تور ارمنستان میرن؛ حتما شبها یه سر به آختناک بزنن؛ خیلی جای خوب و شادیه برای همه؛ هم مجردها و هم متاهل ها ضمنا مراقب راننده تاکسی های اونجا باشید چون گاهی بدون اینکه باقی پولتون رو بدن فرار میکنن  و اینکه اگه تاکسی هایی که قدیمی باشن (فیات قدیمی) نرخ کرایه شون از بقیه تاکسی ها ارزونتره!

توضیحات مهم

 

راهنمای سفر به ارمنستان

 

 تور ارمنستان

 • راه های سفر به ارمنستان:

برای خرید تور ارمنستان و سفر به ارمنستان راه های هوایی و زمینی وجود دارد که برای سفر های هوایی هواپیمایی ماهان پرواز مستقیم به ارمنستان دارد و برای سفرهای زمینی به ارمنستان هم از قطار و اتوبوس میتوان استفاده کرد.

 • موقعیت و آب و هوا ارمنستان:

ارمنستان دارای آب و هوای معتدل بوده و پایتخت این کشور در سه ماه زمستان بسیار سرد می شود. ارمنستان در بقیه فصول به عنوان یک کشور آفتابی شناخته می شود اما آب و هوای پاییزی سرد در این کشور طولانی تر می باشد. به همین دلیل با توجه به آب و هوای این کشور تور ارمنستان در فصل تابستان بیشترین طرفدار را دارد.

 • سلامت و بهداشت در ارمنستان:

ارمنستان از نظر بهداشت کشور خوبی است و آب های لوله کشی عموما سالم هستند و علاوه بر آن شما بطری های مختلف آب معدنی را براحتی  خواهید یافت. در تور ارمنستان  به دلیل  اینکه دارو های کدئین دار جز دارو های مخدر محسوب میشود از آوردن هرگونه داروهای کدئین دار بدون نسخه پزشک  باید خودداری کرد.

 • هتل های ارمنستان  در تور ارمنستان:

شهر ایروان دارای هتل های زیادی است که بنا به موقعیت آنها قیمت متفاوتی دارند که از جمله آنها  ها عبارتند از: هتل تاون پلاس ایروان،هتل ولایتس،هتل آرارات، آنی پلازا، رجینا، اربونی، رویال پلاس، کنگرس، گلدن تیولیت ایروان و... می باشد.

-  زبان رسمی کشور ارمنستان زبان ارمنی است و انگلیسی هم خیلی ها خصوصا در ایروان می دانند اما زیاد صحبت نمی شود.

- واحد پولی ارمنستان درام است که حدودا 70 ریال کشور ما می‌باشد و در تمام ارمنستان درام پذرفته می شود البته در خریدها دلار و یورو نیز مورد قبول است.

 

آشنایی با چشم اندازهای خارق العاده و جاذبه های گردشگری ارمنستان

 

 

 

موقعیت هتل ها و جاهای دیدنی ارمنستان بر روی نقشه

 سوالات متداولی که ممکن است هنگام خرید تور ارمنستان به ذهنتان برسد:

 

پرسش: بهترین فصل برای خرید تور ارمنستان کدام فصل است؟

پاسخ: مهمترین نکته در سفر هدف شماست! تور ارمنستان در زمستان می تواند با هدف استفاده از فستیوال های زمستانه مثل پیست اسکی زاخکازور، شرکت در کنفراس، نمایشگاه و حتی جشن سال نو میلادی باشد اما بهترین زمان برای خرید تور ارمنستان فصل تابستان است. گرم ترین ماه در ارمنستان ماه آگوست و سردترین ماه این کشور ژانویه است که هر کدام  زیبایی مخصوص به خود را دارند.

پرسش: سفر به ارمنستان با وسیله شخصی بهتر است یا خرید تور ارمنستان؟

پاسخ: تور ارمنستان شامل یک بسته کامل است که برای تمامی روزهایی که در ارمنستان اقامت دارید برنامه ریزی شده، از نظر قیمت، تور ارمنستان به صرفه تر است چون به صورت انفرادی برگزار می شه، ولی اگر آشنا به زبان ارمنی هستید و یا حتی آشنا به ارمنستان هستید یا به دنبال هدفی خاص به ارمنستان مسافرت می کنید بهتر به صورت شخصی تشریف ببرید و خودتون برای انتخاب اقامت هتل  و روزهای اقامتتون در ارمنستان برنامه ریزی کنید. آژانس های مختلفی با قیمت های متفاوت تور ارمنستان را عرضه می کنند، آژانس ایران دهکده با عرضه تور ارمنستان به صورت نقد و اقساط با شما همکاری می کند تا بهترین خدمات را با نازلترین قیمت به شما هموطنان عزیز ارائه دهد.

پرسش: در حال حاضر وضعیت امنیت در کشور ارمنستان چگونه است؟

پاسخ: قطعا اولین شرط یک تور ارمنستان خوب و سفری خاطره انگیز امنیت است، داشتن امنیت برای مسافرین و گردشگران اهمیت بسیاری دارد. ارمنستان کشوری امن به شمار می آید ولی در هر صورت احتیاط شرط عقل است اگر قصد سفر به ارمنستان و خرید تور ارمنستان را دارید سعی کنید از وسایل شخصی و اشیاء گران قیمت خود محافظ کرده و مراقب گوشی تلفن همراه خود در تاکسی، رستوران و دیگر مراکز عمومی باشید.

پرسش: آیا عید نوروز زمان خوبی برای سفر به ارمنستان و خرید تور ارمنستان است؟ 

پاسخ: معمولا دما شهر ایروان 3 یا  4 درجه از تهران خنک تر است اگر زمینی سفر می کنید حتما آب و هوای شهرهایی که از آنها عبور می کنید را کنترل کنید و لباس گرم به همراه داشته باشید. در ایام عید، کنسرت ها و جشن هایی مختلفی در ایروان به مناسبت عید نوروز برگزار می شود اگر در ایام عید نوروز قصد سفر به ارمنستان یا خرید تور ارمنستان را دارید حتما هتل و یا آپارتمان خود را از قبل رزرو نمایید تا برای تهیه محل اقامت خود به مشکل بر نخورید، چراکه در ایام عید نوروز به دلیل ازدحام مسافرین قیمت های آپارتمان بسیار گران می شود هتل ها نیز اتاق خالی ندارند و آپارتمان مناسب نیز کم یاب می شود.

پرسش: در تور ارمنستان اقامت در هتل بهتر است یا آپارتمان؟

پاسخ: در مورد این که هتل بهتر است یا آپارتمان باید شرایط را در نظر گرفت، اگر  1، 2 یا 3 نفره به تور ارمنستان سفر میکنید بهتر است که در هتل اقامت کنید در مورد هتل های ارمنستان باید بگوییم که حتمآ در هتل های ستاره دار اقامت کنید. در مطلب هتل های ارمنستان ما تمامی هتل های ستاره دار ارمنستان را با قید امکانات، توضیحات و عکس در اختیار شما قرار دادیم تا خدایی نکرده فریب افراد سودجو را نخورید. همه هتل های ارمنستان شامل صبحانه می باشند. اجاره آپارتمان مقرون به صرفه است اما برای کسانی که با تعداد نفرات بالا سفر می کنند و تور ارمنستان را خریداری میکنند و این را هم باید قید کرد که در هنگام تهیه آپارتمان حتمآ به دائمی بودن آب، سیستم گرمایشی سرمایشی و دیگر امکانات آن باید توجه کرد، چون همیشه ارزان بودن قطعا بهترین انتخاب نیست!

پرسش: تور ارمنستان چه مزیتی دارد؟

پاسخ: تور ارمنستان برای ایرانیان هم بسیار جذاب و هم بسیار مقرون به صرفه است. چراکه تور ارمنستان مملو از جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی و تفریحات متنوع است که از لحاظ هزینه برای گردشگران نسبت به تور های دیگر به صرفه در می آید، و خب بعد از ناآرامی های ترکیه، گزینه ی  جایگزین مردم برای سفر تور ارمنستان شده است. از دیگر مزایای تور ارمنستان میتوان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

 • بدون نیاز به ویزا
 • پرواز مستقیم ایرلاین به ارمنستان
 • تور زمینی به ارمنستان
 • عرضه تورهای با کیفیت و قیمت مناسب و واقعی
 • آب و هوای مطبوع و مناسب
 • هتل های با کیفیت
 • جاذبه های دیدنی بی شمار در ارمنستان

 

پرسش: چگونه می توان با جاذبه های دیدنی تور ارمنستان آشنا شد؟

پاسخ: از طریق جستجو در اینترنت و یا از طریق لینک های زیر می توانید تا حدودی با جاذبه های گردشگری تور ارمنستان آشنا شوید: 

از این سفر بیشتر بدانید:
مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
این سفر را به اشتراک بگذارید:
برای دریافت SMS و ایمیل تورهای لحظه آخری و آفری عضو شوید.
نام و نشان
ایمیل
موبایل
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.