ایران دهکده
021 46 01 39 23

بهترین زمان برای لذت بردن از سفر به ارمنستان..!

یکی از علامت سوال هایی که برای گردشگران تور های گردشگری به وجود می آید شرایط آب و هوایی و بهترین زمان های سفر به آن مقصد است. در مورد تور ارمنستان نیز همین شرایط حاکم است. ایراندهکده پیوسته در صدد جوابگویی به سوالات شما گردشگران عزیز بوده است  که به همین سبب این مطلب را برای اطلاع رسانی آماده کرده است. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید تور ارمنستان حتما این مطلب را بخوانید. اقلیم آب و هوایی ارمنستان به گونه ایست که تابستان گرم طولانی و زمستان بسیار سرد و مرطوبی دارد و بهترین زمان برای سفر به ارمنستان بهار، تابستان و اوایل پاییز است...

برای مشاهده نرخ تور ارمنستان با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید

 

بهترین زمان برای لذت بردن از سفر به ارمنستان

 

فصل بهاردر ارمنستان (آپریل تا می) و فصل پاییز در ارمنستان (سپتامبر و اکتبر) می تواند تجربه ای لذت بخش و تکرار نشدنی در ارمنستان باشد. محدوده دما در این فصول بین حداقل 7 درجه تا حداکثر 27 درجه متغیر است که فصل سرسبزی و شکوفایی بهار و زیبایی بی کران  برگ ریزان پاییز است.

 

بهترین زمان برای لذت بردن از سفر به ارمنستان

 

در فصل تابستان در ارمنستان (ژوئن تا آگوست) حدود دما حداقل 14 درجه سانتیگراد و حداکثر 34 درجه سانتیگراد می باشد. یعنی  روز های آفتابی  دلپذیر و عصر هایی با نسیمی خنک که مناسب پیاده روی و گردش در فضاهای باز شهر و شرکت در جشنواره های همگانی ارمنستان مثل جشن آب بازی و غیره باشد.

 

بهترین زمان برای لذت بردن از سفر به ارمنستان

 

فصل زمستان در ارمنستان(نوامبر تا مارس) یک زمان نامناسب برای سفر به ارمنستان،به دلیل آب و هوای بسیار سرد ارمنستان است که در طول زمستان محدوده ی دمایی بین حداقل  30-  و حداکثر 5 درجه سانتیگراد میباشد. اما گفتنی است که این موضوع کاملا به هدف شما از سفر در فصل زمستان چیست!  چراکه شاید هدف  فستیوال ها و تفریحات  زمستانه شهر تساخکازور باشد...!

 

 بهترین زمان برای لذت بردن از سفر به ارمنستان

 

کلیک کنید و با 10 تفریح جنجالی ارمنستان آشنا شوید کنید

لینک های بیشتر 


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.