ایران دهکده
021 46 01 39 23

اسکوتر برقی کیش-خرید تفریحات با کمترین نرخ و ضمانت بازگشت پول

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

یکی دیگر از تفریحات جذابی که جزیره کیش در اختیار شما می گذارد اسکوتر برقی است، اسکوتر برقی کیش چه وسیله ای هست؟ این اسکوتر در واقع یک دوچرخه یا موتور سیکلت کوچک برقی است که به شما تجربه یک رانندگی لذت بخش و آسان را خواهد داد، از همه بهتر این است که بانوان هم میتوانند از این وسیله استفاده کنند و یک موتور سواری بی سر و صدا داشته باشند، به همین دلیل این تفریح کیش از طرف بانوان مورد استقبال زیادی قرار میگیرد.

بیشتر بخوانید: قیمت کامپوزیت دندان، ایمپلنت دندان، قیمت لمینت دندان، بلیچینگ، کلینیک دندانپزشکی

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

اسکوتر برقی کیش دارای 2 پدال گاز و ترمز است که رانندگی را آسان کرده است و با باطری شارژی کار میکند که اگر به طور کامل شارژ شده باشد میتوان حداکثر 1 ساعت با آن رانندگی کرد.

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

محل استفاده از اسکوترهای برقی کیش کجاست؟ شما میتوانید در مسیر ویژه دوچرخه سواری کیش از این اسکوتر استفاده نمایید و از تماشای زیبایی های جزیره کیش اوقات خوشی را تجربه کنید. قیمت کرایه اسکوتر برقی با توجه به مدل و قدرت موتور متفاوت است. بعضی از مدل های این اسکوتر با یک بار شارژ میتوانند 110 کیلومتر را با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت طی کنند، همچنین نسخه سه چرخه اسکوتر نیز کرایه داده میشود.

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

برای کرایه و استفاده از اسکوتر برقی نیاز به چه شرایطی دارید؟

  • سن حداقل ۱۵ سال
  • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر
  • استفاده از کلاه ایمنی و رانندگی در جاده مخصوص دوچرخه

نکته ای که لازم است قبل از استفاده از این وسیله بدانید این است که در صورت مشاهده هرگونه تخلف نه تنها اسکوتر را از شما پس می گیرند، بلکه ملزم به پرداخت جریمه نقدی نیز خواهید شد و هرگونه خسارتی که به دلیل بی احتیاطی، عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه به اسکوتر وارد شود به عهده شما اجاره کننده عزیز است.

تفریحات کیش(اسکوتر برقی کیش)

ایستگاه هایی که اسکوتر را به شما اجاره میدهند با فرض اینکه شخص از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه مطلع است آن را به شما تحویل میدهد، بنابراین در طول مدتی که اسکوتر را در اختیار دارید هر اتفاقی که بیافتد یا صدمه ای ببینید ایستگاه مسئولیتی از این بابت بر عهده نمیگیرد.علاقه مندان به این تفریح می توانند از مراکز تفریحی جزیره کیش مثل اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان، از ایستگاه های ویژه اسکوتر برقی کیش را اجاره نمایند.

 لینک های بیشتر


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.