ایران دهکده
021 46 01 39 23

ماهیگیری در کیش

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

 

ماهیگیری در کیش

خاک جزیره کیش ساختاری مرجانی دارد که در زیر نور آفتاب رنگ نقره فام آن درخشندگی خیره کننده ای دارد و همین ویژگی باعث متفاوت ساختن ساحل جزیره کیش از سایر سواحل دنیا شده است، همچنین آب دریا در کیش بسیار شفاف و روشن است و تا فاصله ای دور میتوانید به راحتی کف دریا را مشاهده کنید.

 

ماهیگیری در کیش

ماهی های تزیینی و سایر آبزیانی که در این سواحل زندگی میکنند یکی از استثنایی ترین جاذبه های جزیره کیش به حساب می آیند که وجودشان را از تماشاگران پنهان نمی کنند و می توانند ساعت ها مسافران را مجذوب و سرگرم خود کنند، علاوه بر این ماهی های زینتی و زیبا، مرغوب ترین ماهی های خوراکی کشور ایران نیز مثل ماهى شیر، سُرخو، سه کله، کافُر، شهرى، جاش سال، جاش طلایى، جت، هوور، کوسه، نیزه، هامور، زرده، صافى، طوطى، حلالى، گرفه و زل در سواحل زیبای کیش صید میشوند و افرادی که علاقمند به تفریح ماهیگیری در کیش هستند میتوانند در سواحل زیبای کیش به صید این ماهی ها بپردازند.

 

ماهیگیری در کیش

سواحل کیش از کم خطرترین سواحل دنیاست که فاقد کوسه است و همین دلیل ماهیگیری در کیش را برای همه افراد امکان پذیر ساخته است. از دیگر مزایای جزیره استثنایی کیش این است که چه در فصل گرما و چه در فصل سرما دریای آن برای ماهیگیری و سایر تفریحات آبی کیش قابل استفاده میباشد.

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری تفریحی در کیش در همه نقاط ساحل جزیره به غیر از محدوده اسکله تفریحی کیش، آزاد و قابل استفاده است و شما مسافران عزیز میتوانید در ساعات اولیه صبح یا نزدیک غروب خورشید که هوا خنک تر است با همراه داشتن وسایل ساده ماهیگیری  و قلاب های معمولی ماهیگیری، ساعت ها از این تفریح لذت ببرید و لحظات نابی را سپری کنید.  

لینک های مفیدتر درباره کیش

 

ماهیگیری در کیش


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.