ایران دهکده
021 46 01 39 23

بانجی جامپینگ کیش-خرید تفریحات با کمترین نرخ و ضمانت بازگشت پول

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

دقت نمایید: شما می‌توانید از طریق کلیک روی بخش نظرات همین صفحه درخواست کد نمایید تا به صورت رایگان از 500هزار تومان تخفیف تفریحات و رستوران‌های کیش بهره‌مند شوید.کلیک نمایید

  

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکو با ارتفاع های 40 و 60 متر میباشد، در این ورزش شما به وسیله یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد میکنید. ولی نیازی نیست که نگران افتادن یا جدا شدن طناب باشید چون اصول ایمنی به طور کامل در این وسیله رعایت شده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین طناب از برخورد شما به زمین جلوگیری میکند.

 

بانجی جامپینگ کیش

برای استفاده از این وسیله نیازی به آموزش های اولیه ندارید و بعد از رفتن روی سکو می توانید با راهنمایی مربی و تصمیم خودتان به سمت زمین سقوط آزاد کنید، چون خیلی از افراد جرأت بالا رفتن از پله های بانجی جامپینگ را دارند ولی وقتی به سکوی پرش میرسند و پایین را نگاه میکنند از پریدن منصرف میشوند! توجه کنید که ورود بیماران قلبی و خانم های باردار به این وسیله اکیداً ممنوع میباشد.

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان، ایمپلنت، لمینت دندان، بلیچینگ دندان، دندانپزشکی

 

بانجی جامپینگ کیش

به شما پیشنهاد میدهیم اگر شجاعت و جرأت سقوط آزاد را دارید در سفر به کیش از بین تفریحات کیش، هیجان لذت بخش در بانجی جامپینگ را به هیچ وجه از دست ندهید،مجموعه بانجی جامپینگ کیش در خاورمیانه بی نظیر است.آدرس بانجی جامپینگ جزیره کیش: مرکز جزیره، میدان المپیک، مجاور شهر زیرزمینی کاریز. 

بانجی جامپینگ کیش

  

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

اطلاعات بیشتر در مورد دیگر تورهای ایران دهکده:توجه نمایید: امروز، کد تخفیف تا 500 هزارتومان غواصی، پاراسل، شاتل و...، همه جنگ‌های شبانه، پارک دلفین، پارک آبی و سایر تفریحات و رستوران‌های کیش برای شما فراهم شده است. کافی است در بخش نظرات زیر، درخواست کد نمایید تا رایگان برای شما ارسال گردد.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.