ایران دهکده
021 46 01 39 23

آب و هوای کیش

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

دقت نمایید: شما می‌توانید از طریق کلیک روی بخش نظرات همین صفحه درخواست کد نمایید تا به صورت رایگان از 500هزار تومان تخفیف تفریحات و رستوران‌های کیش بهره‌مند شوید.کلیک نمایید

  

برای مشاهده آفرهای امروز ایران دهکده کلیک کنید!

 

جزیره کیش دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد که تحت تاثیر همین آب و هوا دارای تابستان های طولانی و گرم، درصد رطوبت هوا نزدیک به 100% است اما زمستان‌ها ملایم و کوتاه دارد. عمدتا جزیره کیش بارندگی به ندرت می آید اما در زمستان ها بارندگی‌ به صورت رگباری و سیلابی رخ می دهد.

 

تغییرات دما در جزیره کیش در طول شبانه روز بسیار کم می باشد به طوری که اختلاف دما حدودا تا 9 درجه  می رسد، البته لازم به ذکر است کم ترین دما کیش هیچ گاه به صفر نمی رسد.

 

آب و هوا کیش

بهترین زمان سفر به جزیره کیش در ماه‌های دی، بهمن، اسفند و فروردین است، در این ماه ها آب و هوا بسیار لذت بخش و لطیف می باشد. جزیره کیش را اگر بخواهیم به دو زمان تقسیم بندی کنیم: از مهر تا فروردین، دارای گرمای ملایم و مطبوع است و در این فاصله‌ی زمانی جزیره در شرایط مطلوب قرار دارد و بهترین زمان برای سفر به کیش می باشد و می توانید با خیال آسوده تری از تفریحات کیش در این هوا لذت ببرید.از همین ایران دهکده تفریحات رو خرید کنید به تازگی کلینیک دندانپزشکی هم زدن کلینیک دندانپزشکی سیب سفید و همه کارای دندانپزشکی از جمله ایمپلنت، کامپوزیت دندان، لمینت دندان،ارتودنسی، بلیچینگ دندان و ایمپلنت دندان هم انجام میدهند. اما از اردیبهشت تا مهر آب و هوای کیش گرم و شرجی می‌‍‌باشد و میانگین دمای روزانه جزیره در این ماه ها تقریبا نزدیک به هم است. در اردیبهشت به دلیل آنکه آب دریا هنوز سرد و رطوبت نسبی پائین می باشد هوای کیش تقریبا خشک همراه با باد ملایم و نسیم وار است. تفاوت دما بین گرم ترین و سردترین ماه کیش حدود 16 درجه می باشد یعنی دی ماه دارای کم ترین تبخیر با نوسان 12 درصد (خنک ترین و خشک ترین ماه جزیره) و مرداد ماه (بیش ترین میزان تبخیر گرم ترین ماه جزیره) است. با آن که کیش بر روی گنبد نمکی قرار گرفته است اما برخلاف جزایر دیگر مانند قشم، هنوز رأس گنبدهای نمکی زیرین آن زیاد بالا نیامده است و بنابراین خوشبختانه وضع زمین شناختی جزیره به نحوی است که نفوذ آن ها به زیرزمین باعث بالا آمدن شوری نمی شود و با تمهیداتی توانسته اند نزولات آسمانی را مدتها پس از هر بارندگی در آب بندها نگهداری کنند و حداکثر استفاده از آنها را بنمایند.شما مسافران عزیزی که قصد سفر به جزیره کیش را دارید می توانید برای سفر از تور های کیش ما استفاده کنید. مزیت این تور برخوردار شدن از 170 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش و خوردن یک وعده غذا در بهترین رستوران لوکس کیش یعنی رستوران فودلند است. 

 

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

اطلاعات بیشتر در مورد دیگر تورهای ایران دهکده:

 توجه نمایید: امروز، کد تخفیف تا 500 هزارتومان غواصی، پاراسل، شاتل و...، همه جنگ‌های شبانه، پارک دلفین، پارک آبی و سایر تفریحات و رستوران‌های کیش برای شما فراهم شده است. کافی است در بخش نظرات زیر، درخواست کد نمایید تا رایگان برای شما ارسال گردد.

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان، ایمپلنت، لمینت دندان، بلیچینگ دندان، دندانپزشکی


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.