ایران دهکده
021 46 01 39 23

لذت غذا دادن به ماهی ها در غواصی کیش

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

 

 

جزیره کیش یکی از بکرترین و زیباترین مناطق خلیج فارس می باشد و بهترین منطقه برای غواصی در کشور است که هرساله مورد بازدید بسیاری از علاقه مندان غواصی قرار می‌گیرد. غواصی در کیش در تمامی طول سال و در چندین سایت انجام می شود. این سایت ها دارای عمق متفاوت هستند اما سایت های کم عمق جزیره برای غواصی، حتی افراد مبتدی بسیار مناسب می باشد. علاوه بر اینها وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی درکیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور کرده است که شما می توانید در حین غواصی به ماهی های زیر آب غذا بدهید. علاقه مندان سفر به کیش میتوانند از تورهای قسطی ما بهره مند شوند همین حالا اقدام کنید. در ادامه ویدیو بسیار زیبا این غواصی را ببینید. با خرید تور کیش از ایران دهکده از 170 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش که شامل غواصی نیز می شود بهره مند شوید.

 

غواصی در کیش

غواصی در کیش

 ایران دهکده تنها ارائه دهنده تورهای کیش، مشهد، دبی، استانبول و... به صورت قسطی و از دم قسط برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

جهت بازدید و دریافت معرفی نامه مورد نظر در کانال تلگرام ما عضو شوید و آفرهای لحظه ای را بررسی نمایید. جهت عضویت کلیک نمایید.


 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.