ایران دهکده
021 46 01 39 23

کیبل اسکی در کیش

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

دقت نمایید: شما می‌توانید از طریق کلیک روی بخش نظرات همین صفحه درخواست کد نمایید تا به صورت رایگان از 500هزار تومان تخفیف تفریحات و رستوران‌های کیش بهره‌مند شوید.کلیک نمایید 

takhfifat

 

کیبل اسکی در کیش از بهترین تفریحات این جزیره

یکی دیگر از تفریحات آبی جزیره کیش کیبل اسکی یا همان اسکی روی سطح آب است. کیبل اسکی در کیش که به تازگی در این جزیره ساخته شده است، بزرگترین و اولین کیبل اسکی در منطقه خاورمیانه است. طول کیبل اسکی کیش 860 متر و عرض آن به 160 متر می‌رسد. به منظور سرویس دهی به علاقه‌مندان این ورزش، 5 برج در خلیج فارس نصب شده است که قابلیت سرویس دهی به 12 نفر را به طور همزمان دارد.

کیبل اسکی در کیش

سرعت کیبل اسکی در کیش بین 20 تا 60 کیلومتر در ساعت می تواند متغیر باشد و کلیه افراد بالای 3 سال به ویژه جوانان و نوجوانان می توانند از این وسیله برای تجربه کردن هیجان اسکی کردن روی آب استفاده کنند.

 

کیبل اسکی کودکان در کیش

مجموعه کیبل اسکی کیش شامل دوش، رختکن، اتاق آموزش و فروشگاه برای خرید وسایل لازم این ورزش می‌باشد. همچنین در اطراف این مجموعه رستوران و کافی شاپ جهت رفاه استفاده کنندگان قرار داده شده است. ایران دهکده تنها ارائه دهنده تورهای قسطی داخلی و خارجی جهت دیدن کلیک کنید. راستی... برای مشاهده تورهای کیش به صفحه تور کیش مراجعه کنید. 

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان، ایمپلنت، لمینت دندان، بلیچینگ دندان، دندانپزشکی

 


توجه نمایید: امروز، کد تخفیف تا 500 هزارتومان غواصی، پاراسل، شاتل و...، همه جنگ‌های شبانه، پارک دلفین، پارک آبی و سایر تفریحات و رستوران‌های کیش برای شما فراهم شده است. کافی است در بخش نظرات زیر، درخواست کد نمایید تا رایگان برای شما ارسال گردد.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.