ایران دهکده
021 46 01 39 23

تجربه ی بی نظیر برای بازدید جاذبه های دیدنی جهان با تور

تجربه ی بی نظیر برای بازدید جاذبه های دیدنی جهان با تور

با انتخاب تور می توانید بدون هیچ گونه دغدغه ای از جاذبه های دیدنی کشورهای مختلف دیدن کنید. با توجه به وجود جاذبه های دیدنی بسیاری در روسیه، چین و بالی همواره تور چین و تور بالی و تور روسیه به طور قابل ملاحظه ای مورد انتخاب گردشگران قرار می گیرد

 با انتخاب تور می توانید بدون هیچ گونه دغدغه ای از جاذبه های دیدنی کشورهای مختلف دیدن کنید. با توجه به وجود جاذبه های دیدنی بسیاری در روسیه، چین و بالی همواره تور چین و تور بالی و تور روسیه به طور قابل ملاحظه ای مورد انتخاب گردشگران قرار می گیرد

 

به گزارش سفر باتو، اگر شما نیز قصد سفر به دور دنیا با تور اروپا را دارید با انتخاب تور می توانید یک سفر بی نظیری را تجربه کنید. در این بخش از مقاله به طور کلی به بررسی تور روسیه، تور چین و تور بالی پرداخته ایم و به جاذبه های دیدنی و تفریحی آن ها اشاره کرده ایم با ما همراه باشید تا قبل از سفر از جاذبه های مهم و پربازدید کشور روسیه، چین و بالی آشنا شوید. انتخاب تور برای سفر به شما فرصت آن را می دهد بدون هیچ گونه دغدغه ای از سفر خود لذت ببرید.

از مهمترین جاذبه های دیدنی کشور روسیه که معمولا در تور روسیه نیز گنجانده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موزه ی دولتی روسیه: این موزه در سال 1894 برای بزرگداشت مارک الکساندر سوم ساخته شده است و یکی از مهمترین مکان های تاریخی در این کشور است. برای ساخت این مکان از یک پروژه ی 20 ساله استفاده شده است.
  • موزه هنرهای زیبای پوشکین مسکو: این موزه یکی از محبوب ترین موزه های کشور روسیه است و هر ساله گردشگران بسیاری از آن دیدن می کنند. مجموعه های هنری مختلف از جمله آثار مربوط به دوران مصر باستان را می توان در این مکان مشاهده کرد. حدود 700 اثر هنری در این موزه موجود است.
  • رستوران تی بیلیسو سن پترزبورگ: ا رستوران یکی از مشهورترین رستوران ها می باشد که به طور جدی گردشگران بسیاری نیز وعده های غذایی مختلفی را در آن میل می کند. این مکان برای گردشگران فرصت بی نظیری است که غذاهای محلی و مخصوص این کشور را امتحان کنند. با رزرو و انتخاب تور روسیه می توانید از این جاذبه ها دیدن کنید.

 

 

انتخاب تور برای سفر به چین 

سفرهای ارزان با تور چین فرصت بی نظیری را برای شما فراهم ساخته است ه از بهترین مکان های این کشور بازدید کنید. اگر شما نیز قصد سفر به چین را دارید همین اکنون می توانید با انتخاب تور چین از سفر خود لذت ببرید.

از مهمترین جاذبه های تفریحی، تاریخی کشور چین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منطقه ی حفاظت شده ی پاندای عظیم الجثه در نزدیکی چنگدو: پاندای عظیم الجثه حیوان بومی این ناحیه است که به طور جدی نیز مراقبت های لازم از آن ها صورت می گیرد. بهتر است بدانید از پاندا به عنوان سفیر حسن نیت استفاده می شود. در همه ی جنبه های مردم چین می توان نشانه ای از این حیوان بومی را مشاهده کرد
  • منطقه ی ساحلی باند چین: منطقه ی ساحلی باند چین یا به عبارت دیگر وایتان از دیگر جاذبه های دیدنی این کشور است. یکی از محبوب ترین و مشهورترین ناحیه ی ساحلی می باشد. در این مکان می توانید ساختمان های زیبا را مشاهده کنید که از معماری ویژه ای برای ساخت آنها استفاده شده است
  • منطقه ی هوانگ لونگ پین در شانگهای: این مکان دارای 5 جاذبه ی بی نظیر طبیعی است دریاچه های سنگ آهگی آن همواره تحسین همه را جلب کرده است. می توانید آرامش و زیبایی را در این ناحیه به طور کامل احساس کنید. مشهورترین دیدنی های آن جنگل های بکر و دره های تنگ و عمیق می باشد

 

انتخاب تور برای سفر به بالی

جزیره بالی و تور بالی  با داشتن زیبایی های بسیار همواره مورد توجه گردشگران بوده است. کافی است تور بالی را انتخاب کنید و از همه ی این زیبایی ها دیدن کنید.در ادامه به برخی از جاذبه های دیدنی بالی اشاره شده است:

  • معبد تاناه: این مکان یکی از شلوغ ترین بخش های بالی است زیرا در بین گردشگران بسیار محبوب می باشد. به ویژه در غروب هنگام این مکان به شدت ارزش دیدن دارد. مسیری که به معبد منتهی می شود مسیری مارپیچی است و ارزش تجربه را دارد.
  • منطقه ی ابود بالی: از دیگر مکان های گردشگری می باشد که همواره در تور بالی نیز انتخاب می شود. از آن به عنوان قلب فرهنگی جزیره یاد می شود. در این ناحیه گاری های بسیاری برای تماشا موجود است و همچنین در طول روز می توانید از موسیقی و رقص های زنده در این ناحیه لذت ببرید.
  • سمینیاک: سمینیاک یکی از جاذبه های دیدنی جزیره ی بالی است. که در نزدیکی کوتا واقع شده است، در این مکان می توانید از بوتیک های لوکس خرید کنید و در رستوران های باشکوه غذاهای مخصوص به این ناحیه را میل کنید.اگر به دنبال سفر کم خرج به بالی هستید در این صورت توصیه می کنیم در این مکان مدت زیادی نمانید.
  • پورا بساکی: پورا بساکی از قدیمی ترین معابد ساخته شده در جزیره ی بالی است که برای حفظ جزیره از گزند شیطان ساخته شده است.

فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.


از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.