ایران دهکده
021 46 01 39 23

کشتی تفریحی کیش

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

دقت نمایید: شما می‌توانید از طریق کلیک روی بخش نظرات همین صفحه درخواست کد نمایید تا به صورت رایگان از 500هزار تومان تخفیف تفریحات و رستوران‌های کیش بهره‌مند شوید.کلیک نمایید

 

گشت و گذار و تفریح در دریای خلیج فارس همراه با کشتی های تفریحی یکی از تفریحات جزیره کیش است. این تفریحات بنا به سلیقه شخصی شما می‌باشد که می‌توان از کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و یا قایقهای کف شیشه ایی استفاده کرد. کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 9 شب شروع شده و تا ساعت یک بامداد ادامه دارند. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان و سرو شام در رستوران کشتی است.

در آبهای اطراف جزیره کیش مرجانها، ماهی های تزئینی و خوراکی، خرچنگ‌ها، ستاره دریایی و... وجود دارد. کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این همه زیبایی را فراهم کرده است. این کشتی ها مسافتى را طى مى کنند تا به منطقه اى که ماهى و مرجان زیادتر هستند برسند و طى عبور از نواحى مختلف ساحل، شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید. لازم به ذکر است که گشت زنی کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی است.

 

 مشاهده فیلم پرطرفدارترین تفریحات کیش!


کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای در اسکله تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نورافکن امکان گشت دریایی شبانه را نیز فراهم کرده اند.

دوست دارید بدونید مردم درباره تفریحات تور کیش چه نظرهایی دارند؟ اینجا کلیک کنید!

 

 

کشتی تفریحی کیش

کشتی تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش 

 

500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

لینک های بیشتر

 

راستی... اگر تصمیم برای سفر کردن به کیش را دارید، ایران دهکده تور کیش را با بهترین شرایط به صورت نقد و اقساطی برگزار می کند. برای مشاهده جزئیات بیشتر به صفحه تور کیش مراجعه کنید. 

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان، ایمپلنت، لمینت دندان، بلیچینگ دندان، دندانپزشکی

  توجه نمایید: امروز، کد تخفیف تا 500 هزارتومان غواصی، پاراسل، شاتل و...، همه جنگ‌های شبانه، پارک دلفین، پارک آبی و سایر تفریحات و رستوران‌های کیش برای شما فراهم شده است. کافی است در بخش نظرات زیر، درخواست کد نمایید تا رایگان برای شما ارسال گردد.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.
نظرات شما
بهروز یاراحمدی
  1397-12-20, 10:27:25
0
0
خرید بسته تفریحی

  إيران دهكده
  1397-12-20, 18:13:34
کد برای شما ارسال شدبرچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.