ایران دهکده
021 46 01 39 23

معرفی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید جهت استفاده همراهان ایران دهکده

معرفی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید جهت استفاده همراهان ایران دهکده

معرفی کلینیک دندانپزشکی سیب سفید

همیشه یکی از دغدغه های خانواده ها هزینه های دندانپزشکی برای خود و فرزندانشان است. طی سالیان اخیر بهداشت دهان و دندان بیشتر توسط خانواده ها رعایت شده است و در نتیجه مشکلات و بیماری های مربوط به ریشه و عصب کشی دندان و کارهای ترمیمی کمتر شده است. از سوی دیگر روش های مختلفی چون بلیچینگ و سفید کردن دندان و یا استفاده از لمینت های کامپوزیتی و سرامیکی برای زیبایی دندان ها روز به روز بیشتر مورد تقاضای مراجعه کنندگان قرار گرفته است. دو نگرانی اصلی برای انتخاب دندانپزشکان و کلینیک های دندانپزشکی توسط مراجعین یکی هزینه و روش دریافت آن است و دیگری کیفیت متخصصین آن ها.

از آشنایان ایران دهکده کلینیک دندانپزشکی سیب سفید در منطقه شاهین شمالی می باشد که شیوه متفاوت آن دریافت هزینه های بلیچینگ، ایمپلنت دندان، ارتودنسی دندان، کامپوزیت دندان و لمینت دندان به صورت اقساطی می باشد. این کلینیک از جهت انجام تمام اقساطی آن هم با یک چک بی نمونه است در کشور.

ایمپلنت دندان به طور خلاصه همان کاشت دایمی دندان ها با کمترین عوارض است و جایگزین روش های قدیمی تر کاشت دندان شده است. ایمپلنت قیمت بالایی دارد.حدود 3 میلیون برای هر واحد. بلیچینگ دندان هم برای سفید کردن آن است که با دو روش خانگی و در کلینیک قابل انجام است. عموما بهترین حالت آن است که ابتدا در کلینیک و سپس در منزل بلیچینگ را ادامه دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

لمینت هم یکی از روش های فراگیر امروزی برای زیباسازی دندان های جلو فک بالا و پایین می باشد. دو مدل دارد که یکی سرامیکی با دوام و زیبایی بالاتر و البته هزینه بیشتر و دیگری مدل کامپوزیت آن می باشد.

کلینیک دندانپزشکی سیب سفید بیشترین توجه خود را بر خدمات زیبایی فوق گذاشته اما تمام خدمات ترمیمی و درمانی دیگر مانند عصب کشی و جراحی دندان و... را نیز به صورت اقساطی ارائه خواهد داد.


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.


از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2021 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.